TOP
BOTTOM
Old Friends
Connecting Classmates & Other Friends
Arlington High School
Arlington, NE
Choose a decade
`30s
`40s
`50s
`60s
`70s
`80s
`90s
`00s
`10s
`20s
Choose a year
1970
1971
1972
1973
1974
1975
1976
1977
1978
1979
Search by name
Name Search
Results:
Class of 1936
Elna Lund
Class of 1938
Muriel Rosenbaum
Class of 1940
Marjorie Gifford
Floyd Stork
Class of 1941
Donald Gifford
Class of 1942
Eunice Brown
Donna Patterson
Class of 1945
Fern Walkenhorst
Patricia Wimer
Class of 1946
Terry Stork
Class of 1948
Eugene Fagerquist
Mary Alice Marshall
Katherine Schmale
Delmer Toebben
Class of 1949
Glenn French
Lorraine Nelson
Patricia Rathe
Class of 1950
Patrick Glenn
Donald (Don) Weber
Class of 1951
Martin Osterloh
Glen Thomas
Doris Vogt
Class of 1952
Hoss Hoss
Janet Peterson
Class of 1953
Gayle French
Class of 1954
Lee Adell Scheer
Class of 1955
Glendean Newton
William Roberts
Class of 1956
Doretta Peterson
Class of 1957
Lester (Les) Cook
Roger Meierhenry
Virginia Sunds
Class of 1958
Roger Frye
Joan Lempla
Janice Peavy
Class of 1959
Galen Edmondson
Mary Larsen
Kent Pflug
Class of 1960
Judith Bluma
Ann Hansen
Ronald (Ron) Pearson
Class of 1961
Robert (Bob) Brown
Marlene French
Marlene Heller
La Donna Klug
Class of 1962
Donna Westergaard
Class of 1963
Charles Alexander
Mavis Ausdemore
Jeanette Bonaventura
Jonathon (Jon) Cady
Bernadine Echtenkamp
Jeanne Edmondson
James (Jim) Erickson
Maralee Franke
Dennis Johnson
Jonathon (Jon) Jon
Monnie Peterson
Jonathon (Jon) Same
Ralph Sperling
Class of 1964
Byron Behm
Donald (Don) Dickmeyer
Dianna Klug
Robert (Bob) Oshel
Beverly Royuk
Lee Stork
Linda Stucker
Ronald (Ron) Suess
Dennis Wittmann
Class of 1965
Joyce Christo
Sydney Clausen
Jean Emory
Larry Everhart
Duane Richman
James Schlapfer
Angie Stork
Class of 1966
Linda Andreasen
Beverly Cent
Steven Chase
Judy Hilgenkamp
Duane Katt
Pat Legrand
Shirley Wilkins
Class of 1967
Jayne Andersen
Virginia Espinosa
Mary Laaker
Linda Monke
Leslie Parr
Kathy Martens Randall
Virginia Sheets
Mildred Smith
Victor (Vic) Waggoner
Class of 1968
Philip (Phil) Bang
Thomas (Tom) Bratton
Bonnie Claus
George Franke
David House
Philip (Phil) Pfeiffer
Monica Russell
Nancy Schlotfeld
Beverly Toebben
Class of 1969
Alan Bone
Alice Forrest
Del Lottman
Delbert Lottman
Nancy Nish
Mary Peacock
Lindell Plugge
Michael Schiessler
Deborah Snook
Class of 1970
Timothy (Tim) Brown
William (Bill) Brown
Mitch Chase
Gloria Fox
Bonnie Haynie
Barbara Meier
Barbara Petersen
Jill Plugge
Marlene Smith
Melissa Spangler
Jeanette Spehr
Kay Stephens
Catherine (Cathy) Twohig
Class of 1971
Bruce Buchardt
Raymond (Ray) Burgess
Gary Burns
Terry Connick
Carla Jenkins
Cindy Keiser
Me Kellerman
Robbyann Knudsen
Steven Kruger
M E Peacock
Linda Rasmussen
Claude Thompson
Claude-ssott Twohig
Kathy Weaver
Class of 1972
Brenda Bauermeister
Roxanne Bruhn
Diann Carson
Connie Hank
Connie Lange
Virginia Lehn
George Marshall
Joel Menking
Dennis Osburn
Wayne Russell
William (Will) Sheets
Scott Twohig
Sandy Williams
Class of 1973
Dale Bessey
Mary Bowen
Robert Braesch
Robin Braesch
Catherine (Cathy) Evans
Julie Fagerquist
Marsha Fritz
Deborah Gibbs
Denver Johnson
William (Bill) Knight
David "Dave" Lange
Diane Lee
Judy Mather
Jane Neet
Clayton Nelson
Holly Nelson
Jodi Pasch
Kimberly (Kim) Pfeiffer
Lorna Rogers
Rolland Rusty Rosenbaum
Daniel Schiessler
Dave Schiessler
Joan Winters
Class of 1974
Timothy (Tim) Brooks
Cindy Brummett
Bourque Burr
Vicki Burr
Douglas (Doug) Chappelear
Edward Eicke
Linda Goldberg
Marla Heller
John Hofmann
Scott Japp
Gini Jorn
Deb Theye Lange
Rhonda Majors
Joan Twohig
Bruce Wehner
Roxanne Wulf
Class of 1975
Patti Adams
Alice Bessey
Kelly Eckert
Debbie Hansen
Mark Hayden
David Knight
Gordon Larson
Chris Mather
Edward (Ed) Miller
Chris Moore
Jeffry "Jeff" Nelson
Barbara Nielsen
Cheryl Rasmussen
Diana Ratfield
Kevin Sorensen
Sue Sperling
Timothy (Tim) Stork
Terry Trussell
Robert (Rob) Warren
Barbara Wehner
Victoria (Vicky) Wofferd
Taa York
Class of 1976
Thomas (Tom) Brooks
Diane Christiansen
Bradley (Brad) Clements
Sherri Collins
Pat Dennehy
Patti Dunkle
Russell (Rusty) Hilgenkamp
Mick Jacobs
Loretta Marshall
Catherine (Cathy) Milan
Catherine (Cathy) Miller
Kenneth (Ken) Misfeldt
Lynn Rogers
Carlos Salazar
Debra Schmidt
Kimberly (Kim) Schneider
Nathaniel (Nate) Tedrow
Patty Wesemann
Patty Witthuhn
Sheryl Woehl
Class of 1977
Eric Andersen
David Bendig
Bryan Braesch
Colinda Brown
Debra "Debbie" Carlson
Sue Carrigan
Ronald (Ron) Chappelaer
Pamela (Pam) Christiansen
Tammy Delano
Jody Fagerquist
Chester Fields
Lee Frye
Martin (Marty) Gieselmann
Deb Goldberg
Jeffrey Hayden
Sandra Hilgenkamp
Jerry Jacob
Sandy Jacobs
Julie Ann Roche Lienemann
Charles Meyer
Jay Mitchell
Jeffrey (Jeff) Paasch
Dawn Plugge
Floyd Reynolds
Humberto Riera
Roxanne Rosenbaum
Tammy Sanchez
Peggy Schmidt
Robert Sheets
Brenda Stafford
Tammy Stout
Kiltie Utterback
Tammy Vie
Clark Volk
Debra Wherley
Mark Zabortsky
Class of 1978
Donald (Don) Atwell
Gary Chappelear
Mark Chappelear
Craig Coufal
Grady Cummings
Meghan Dennehy
Lorri Hendricks
Gregory (Greg) Hilgenkamp
Christina Knievel
Barb Knutson
Joseph Kolar
Cindy Laaker
Meghan Long
Robin Majors
James "Jim" Mather
Rex Meier
Matthew (Matt) Minchow
Jack Pascoe
Laurie Plugge
Allyson Reed
Gary Reynolds
Richard (Rick) Rosenbaum
Pamela (Pam) Stork
Julie Swensen
Michael Walkenhorst
Debra Warren
William (Bill) Wofford
Class of 1979
Curtis (Curt) Akeson
Eric Andersen
Patricia Andreasen
Kaylene Arp
Russell "Russ" Asmus
Chip Bastian
Terri Bloch
Ty Booze
Jerylyn Bridgeford
Lynnette Chappelear
Tammy Colter
Grover Cummings
Randy Daubendiek
Richard Fedde
Gwen Fox
Brenda Goldberg
Hans Groenendijk
Russell (Rusty) Hanson
John Haynie
Peggy Hill
Julie Jacob
Donna Kiefer
Douglas (Doug) Mascher
Jean Milan
Mark Miller
Lynnette Mitchell
Brenda Partusch
Scott Ronfeldt
Carol Schmidt
Tammie Schneider
Larry Seals
Larry Sills
Elizabeth (Beth) Teebken
Teresa Vogt
William (Bill) Wolford
Class of 1980
Ronald (Ron) Atwell
Toya Baker
Barbara Carr
Thomas (Tom) Chappelear
Kathy Clark
John Coufal
Stephen Dennehy
Cynthia Depperman
Shelly Dye
Christine Ferdig
Jeannie Gentry
Pamela (Pam) Hamre
Scott Johnson
June Junespringmultimedia
Rene Knievel
Donnette Kremke
Hope Lane
Richard Lucero
Kathy Luschen
Tara Miller
Jonathon (Jon) Misfeldt
Michael "Mike" Ostblom
Jodie Reeh
Susan Roche
Rhonda Schmidt
Janean Smith
Cindy Taylor
John Walkenhorst
Bryan York
Class of 1981
Karen Bendig
Nicholas (Nick) Brown
Grady Cummings
Dave Darling
Martin "Marty" Frye
Penny Gentry
Tracy Gray
Letetia Hansen
Maxine Heinman
Jody Jacobs
Jennifer "Jen" Jordan
Tammy Maness
Laronda Mcculley
Nancy McDowell
Kris Miller
David Mincer
Tammy Nielsen
Michael Plugge
John Smith
Cindy Stahr
Shelley Stout
Patti Svendgard
Lynne Walz
Kaye Webster
Laronda Wentz
Jeffrey (Jeff) Wilson
Carrie Woehl
Jay Wulf
Kelly Ziebold
Class of 1982
Renee Alexander
Stacia Bruhn
Brenda Carr
Eugene (Gene) Chappelear
Diana Elmer
Gordon Fox
Jay Gnuse
Chris Hansen
Howard Howland
Jane Jacob-Chappelear
Marilyn Johnson
Rex Lambert
Sharon Moravec
Tammy Nielsen
Donald (Don) Oltjenbruns
Todd Ostblom
Craig Peterson
Stacey Peterson
Robert Reynolds
Tammie Schaller
Stanley (Stan) Skinner
Cyndi Smith
Dee Thompson
Sharon Thompson
Jodie Timm
Gayle Wrich
Sherry Yamaguchi
Steven (Steve) York
Class of 1983
Amy Anderson
Mikael Bellander
Todd Bingham
Jayne Cunningham
Michelle Fox
Mark Greunke
Jayne Gustafson
Thomas (Tom) Haynie
James Huettner
Pat Mefferd
Michelle Michaelsen
Michelle Ostblom
Harold (Harry) Reynolds
Dawn Schafersman
Lynn Vogt
Class of 1984
Danette Alexander
Koni Arp
Suzanne Bastian
Danette Brabec
Danette Deedee Coffield
Craig Ferdig
Tracy French
Shawn Fuhrer
Joni Greunke
Elizabeth Hallett
Terri Knoell
Edward (Eddie) Lautrup
Keneth Metzler
Kenneth Metzler
Paula Schneider
John Seggern
Elizabeth (Beth) Smith
Paula Sorensen
James Stork
David Suhr
Thomas Vogt
Paul Vonderlage
Dawn Wyman
Class of 1985
Richard (Ricky) Ashby
Todd Butcher
Michelle Esch
Tracey Fallon
David Green
Bert Johnson
Renea Lecrone
Jean Miller
Mark Peterson
Alan Pugh
Alayne Pugh
Evie Ranslem
Cindy Ruwe
Scott Ruwe
Anthony (Tony) Salzman
Kelly Satter
Robin Smith
Timothy (Tim) Smith
Charles Suhr
Daniel Timm
Jennifer Timm
Daniel Townsend
Terri Vie
Cynthia Voss
Class of 1986
Seth Amundson
Kimberly Baker
Troy Brainard
James Bramlett
Robert Carr
Brian Gnuse
Lonnie Graver
Brian Greunke
Brian Hilgenkamp
Douglas Jensen
Julie Kroeger
Kevin Luce
Naomi Merz
Christina (Tina) Nelson
Renee Perry
Jackie Ryckman
Scott Schaller
Karen Sorensen
Julie Squires
Karen Stork
Carol Taylor
Timothy (Tim) Vie
Class of 1987
Jeffrey (Jeff) Anderson
David Barger
David Barget
Dawn Duis
Karen Everett
Shannon Fuhrer
Julia Woodcock George
Nicholas (Nick) Gnuse
Thomas Gunderson
Erin Hald
Natasha Harris
Kerri Arp Hiatt
Karrie Hilgenkamp
Dawn Hummel
Misty Johnson
Robert Kuhr
Brenna Longstein
Randal "Randy" McDowell
Monte Merz
Michael Metzler
Penny Miller
Timothy Miller
Monica Pena
Dawn Schafersman
Carol Sheets
Donald (Don) Smith
Scott Stahr
Carol Strenger
Paul Vachal
Nancy Ward
Julia "Julie" Woodcock
Karrie Wright
Class of 1988
Scott Andersen
Dawn Ashby
Dave Barger
Melissa Bart
Traci Bauermeister
James (Jim) Boothe
Kellie Broadstone
Kara Brown
Noal Curley
Dawn Schafersman Duis
Shelley Fischman
Toni Marie Fitzpatrick
Cindy Hall
Jay Hamre
Loren Hoff
Sarah Huss
Lori Kay
Kristine Keenan
John Lenz
Mark Metzler
Andra Schafersman
Bruce Scheer
Cindy Starkey
Patrick Thompson
Janet Troy
Michael (Mike) Turner
Carma Vanorman
Darrin Vonderlage
Jodel Wolf
Class of 1989
Dana Anderson
Lonetta Boothe
Connie Bremer
Angela Burns
Lisa Burris
Valerie Burris
Michelle Fuchs
Susie Gorman
Shelli Graver
Hansie Hill
Dana Lorsch
Sarah Martin
Brenda Mehrens
Dawn Petrini
Kristin Olson Pribyl
Lora Rhea
Lori Gottsch Ringle
Gina Schlotfeld
Jody Oltjenbruns Schmid
Michelle Schmidt
Terrence Schmidt
Gina Stoufer
Kristie Sudduth
Michelle Taylor
Steven (Steve) Turner
Kristie Sudduth Willis
Class of 1990
Tammy Andersen-Verbeek
Tricia Baker
Brent Bengston
Jayne Bigley
Seth Boothe
Clint Brown
Jennifer Byington
Angela Cauffman
Robert Chlebinski
Tricia Baker Clark
Kathleen Coartney
Russell (Russ) Cook
Rachael Cornstuble
Ann Eckley
Patrick Hall
Cher Krause
Brian Landry
David Lee
Sarah Martin
Angie Pike
Cher Raymond
Raymond Ray
Dawn Styskal
Jill Timm
Jennifer Todd
Julie Squires Wieczorek
Class of 1991
Ann Allen
Seth Boothe
Erik Fagerquist
Scott Fuchs
Wayne Hank
Jeanne' Hansen
Tiffany Hansen
Kristi Harrison
Douglas Harter
Scott Herrmann
Patricia Higgins
Tallena Johnson
Erika Stork Kirchmann
Debi Krause
Cindy Lecrone
Christy Misfeldt Lippincott
Cory Mahnke
Christopher Marsh
Brent Martens
Adam Schafersman
Steven (Steve) Smith
Erika Stork
Class of 1992
Tiffany Andersen
Sheila Bart
Matthew (Matt) Bauermeister
Matthew (Matt) Bauermiester
Julie Burbach
Peggy Cahoon
John Christensen
Anna Cornstuble
Kelly Ellis
Andrew Fitzgibbon
Nichole Growcock
Dwaine Hummel
Tuesday Lange
Tuesday Larson
Michelle Mantell
Shane Martin
Candy Muhlbach
Heather Olenius
Brooke Parr
Neil Plugge
Charles Raymond
Raymond Raymond
Cindy Schmidt
Corey Stork
Burnie Sullivan
Terri Tighe
Robert (Bob) Vila
Bradley (Brad) Warner
Dawn Welfl
Donald (Don) Williams
Class of 1993
Jamie Bengston
Joseph (Joe) Blow
Seth Boothe
Catherine (Cathy) Bremer
Heather Byers
Heather Campbell
Kristy Carter
Angela Deane
Dani Gnuse
Trevor Gnuse
Tracy Groot
Ronald (Ron) Hansen
Eric Hartman
Emily Adelgren Hawkins
Dani Hutchison
Chris Lee
Nicole Lorsch
Stacy Matya
Michael (Mike) Mayfield
Robbin Mccoy
Cheryl Olson
Steven Ortmeier
Kris Rinas
Heather Schmit
Mindy Svendgard
Jennifer Villebro
Class of 1994
Mark Bauermeister
Alan Bone
Holly Chafin
Dan Christensen
Julie Christensen
Amy Conway
Kimberly (Kim) Dierks
Holly Fuchs
Justin Harris
Michael (Mike) Hays
Christopher Martens
Joan Mattingly
Benjamin (Ben) Misfeldt
Katie Provancha
Robert Sudduth
Adam Townsend
Timothy (Tim) Walkenhorst
Richard (Rick) Wardwell
Reggy Welfl
Robin Widick
Travis Witthuhn
Christopher Yager
Class of 1995
Patricia Barger
Jessica Bokelman
Ryan Carden
Rodney (Rod) Cole
Emily Cook
Emily Cook Dabney
Katy Haneline
Shannon Hansen
Jeffery Kauk
Suzie Lange
Heather Person
Michele Rogers
Ryan Tighe
Amy Vander Veen
Joseph (Joe) Walker
Bree Welfl
Class of 1996
Tonja Baker
Jessica Bosshart
Sandy Carson
Jeffery "Jeff" Clark
Connie Hammond
Angel Hansen
Timothy Harter
Merrit Hasenauer
Micheal Hunter
Cory Jackson
Jeffrey (Jeff) Karls
Matthew (Matt) Keiser
Benjamin (Ben) Koley
Christopher Larsen
Joseph (Joe) Legrand
Rebecca Lynn Lorsch
Bradley Manzer
Ty Manzer
Angie Hilgenkamp March
Shelly Martin
Carrie Metschke
Clara Miles
Angela Nelson
Vilio Niro
Tammy Rix
Autumn Roberts
Chrsitina Settje
Susan Swoboda
Jessica Villebro
Benjamin Wilkins
Carrie York
Class of 1997
Jennifer (Jenny) Black
Amanda Brostad
Heidi Keiser Burke
Eric Burns
Jacob Clark
Laurie Deane
Jennifer (Jen) Dwyer
Lindy Echtenkamp
Jeannie Elofson
Bradley Jackson
Thad Kloster
Thurston Kloster
Tj Kloster
Cory Ladehoff
Abby Lauritsen
Joseph (Joe) Legrand
Jeremy Morris
Melissa Orourke
Chris Penna
Kristi Pfeiffer
Jeffrey (Jeff) Rippe
Dustin Sorensen
Andrew Sundberg
Erik Wilkins
R Yager
Tabitha Hank Zinn
Class of 1998
Jared Arps
Amber Byers-Wirsen
Amber Byers
Andrew Cornstuble
Kelly Dewing
James Dierks
Patrick Ennen
Kelly Graff
Vanessa Hall
Vanessa Layman
Teresa Ling
Jaime Martens Long
Jaime Martens
Sue Msgrey
Andrea Petit
Kari Rasmussen-Steinbach
Vera Rayner
Sarah Reed
Nikki Richardson
Luke Rogers
Kelly Rump
Nicholas (Nick) Russell
Kristin Scheer
Robert (Bob) Schmidt
Sarah Schwartz
Summer Scott
William (Bill) Smith
Jamie Woehl
Tricia Wyman
Class of 1999
Marci Anderson
Brent Boone
Philip Brazelton
Brandi Brokaw
Jessi Brown-Scheer
Andrea Christensen
Rachel Corbin
Lindsey Coufal
Holly Dobson
Melissa Friese
Bradley Gradoville
Denise Hammond
Curtis Hansen
Mark Hulbert
Michael Japp
Jeffrey (Jeff) Jensen
Katy Krause
Dawn Kruse
Joshua (Josh) Lange
Rachel Miller
Wayne Mortensen
Amber O'Reilly
David Rhea
Sabrina Russell
Diana Ryan
Jessica Scheer
Cody Schroeder
Tracy Stork
Tyler Thomas
Sam Vondollen
Jessica Wilkening
Craig Wolf
Class of 2000
Timothy (Tim) Andrews
Shane Boone
Anthony (Tony) Chou
Stephanie Corbin
Sam Cornstuble
Cory Dunklau
Thomas (Tom) Favinger
Rachel Fox
Eryk Gilansky
Gjergj Hakani
Steven (Steve) Harwood
Joshua (Josh) Hilden
Joshua (Josh) Lange
Darla Langenhorst
Jacob (Jake) Mitchell
Kendyl Parker
Kristen Plugge
Meg Rayner
Erin Reed
Justin Reker
Nicholas (Nick) Russel
James Ryckman
Samantha Kloster Taft
Chris Tedrow
Robyn Thompson
Jonathan Ulrich
Scott Wesemann
Dee Wilkos
Tiara Wright
Class of 2001
Kaya Amor
William Deerson
Om Fowler
Sheri Green
Tanner Hoffman
Christina Johnson
Jeremiah Johnson
Bradley Jordan
Skye Kain
Katie Kavan
Andrea Keber
Luke Lauritsen
Jason Lorsch
Skye Manzer
Christine Miller
Lindsey Pierce
Benjamin "Ben" Reed
Darren Rogers
Katie Rogers
Angie Schlotfeld
Andrew Schonlau
Dawnteese Smith
James Swoboda
Steven Thomas
Brandon Tobin
Christina Weaver
Ladonna Yandell
Class of 2002
Miranda Barrows
Alicia Brazelton
Tessa Breneman
Mitchell Chappelear
Crystal Etherington
Justine Flores
Melissa Friese
Tara Gradoville
Amanda Graham
Jeremiah Johnson
Jason Kenkel
Amanda Meier
Brian Name
Katarina Nelson
Jeremy Rector
Bethany Rosenthal
Ashley Russell
Benjamin (Ben) Ruwe
Amanda Schmit
Bryce Schroeder
Jacob (Jake) Sibbernsen
Dustin Stork
Kelsey Tourek
Frank Vollmer
Class of 2003
Lee Altmanshofer
Katie Pavlik Beacom
Susan Japp
Jessica Lauritsen
Christina (Tina) Milbrandt
Melissa Miller
Brandy Nath
Kylee Nielsen
Holly Patterson
Josey Pleskac
Tiffany Trapp
Jason Vieux
Katie Walter
Shelly Widener
Class of 2004
Matthew (Matt) Buckley
Lanae Cooper
Devin Gitchel
James Hamilton
Joseph (Joe) Hobs
Makaly Jacobs
Jennifer Keeler
Kelly Kracht
Tyler Nath
Rachel Schmit
Theodore (Ted) Shively
Sean Wright
Class of 2005
Sara Engdahl
Ashley Hamre
Joseph (Joe) Kecy
Shonda Knop
Adam Loftis
Astaisha Masters
Joslynne Selfridge
Stephanie Sorensen
Jeremy Stork
Marissa Vieux
Class of 2006
Jordyn Callaway
Angie Carlos
Sara Japp
Jenna Pollard
Zach Swift
Teri Thomas
Class of 2007
Bryce Andreasen
Marilyn Delaney
Rachel Keber
Nathan Korus
Adam Maas
Tracy Scott
Katherine (Kate) Small
Cole Smidt
Nicole Stork
Chelsea Wilcox
Amanda Wilson
Class of 2008
Jordan Bell
Whitly George
Richelle Jackson
Maci Lynn
David Maslowsky
Jerron Oltjenbruns
Laura Sheldahl
Megan Swift
Class of 2009
Michelle Bosanko
Tara Johnson
Riley Mccoy
Alexis Menard
Dani Moyer
Sydney Rae
Carly Smith
Class of 2010
Sam Beck
Kelly Dunklau
Lindsay Grove
Adam Guthrie
Landon Hallstrom
Amanda Kenkel
Luke Kollars
Jesse Long
James Schollmeyer
Nikki Schwedhelm
Nathan Stork
Tyler Tribble
Tara Wasenius
Class of 2011
Benjamin (Ben) Dobson
Eric Dragt
Tayler Edman
Logan French
Jeffrey (Jeff) Herrick
Marika Hilgenkamp
Benjamin Loftis
Alli Miller
Molly Miller
Paige Peterson
Katie Sheldahl
Stephanie Stratman
Micah Sundberg
Isaac Thompson
Class of 2012
Christian Lindley
Nikki Marie
Class of 2016
Austin Harms