TOP
BOTTOM
Old Friends
Connecting Classmates & Other Friends
West Park Secondary School
St. Catharines, ON
Choose a decade
`30s
`40s
`50s
`60s
`70s
`80s
`90s
`00s
`10s
`20s
Choose a year
1970
1971
1972
1973
1974
1975
1976
1977
1978
1979
Search by name
Name Search
Results:
Class of 1950
David Harker
Class of 1959
Dave Leech
Class of 1967
Maureen Parfitt
Class of 1968
Michael (Mike) Dobrensky
Class of 1969
Christine Brown
Philip Faulkner
Todd Janzen
Linda Lee Warden
Class of 1970
Wanda Arial
Jane Brown
Darryl Cainey
Irene Golebiewski
David Houtby
Margaret Kelly
Rosemarie Purcer
Class of 1971
Janet Allan
Marjorie Andrews
Anne Blundell
Gwendolyn Cameron
Philip Carter
Lynn Deakin
Debbie Everitt
Christopher Fernandes
Bruce Herrick
Muriel Horwat
Gregory (Greg) Jeffries
Peggy Jessome
Michael (Mike) Jones
Debbie Knight
Lynn Lepine
Alice Lockey
Jacqueline Lorrain
Gilles Miron
Margaret Murray
John Tomczyk
Harley Turner
Jane Wilson
Lysbeth Younie
Deborah Zacharias
Class of 1972
William Atkinson
Elizabeth Blackmore
Kenneth (Ken) Blay
Eva Bukowsky
Sharon Clarke
Carol Cort
David Fast
Laurie Fillimchuk
William (Bill) Friesen
Brian Gaudet
Alan Immel
Diane Lauzon
Jackie Lavoie
Heather Liberty
Luigi Marcantonio
Cheri Mason
Ann Nelson
Tim O'Halloran
Brian Page
Margaret Paulin
Wayne Saunders
Silvia Schwarz
Susan Urquhart
Mary Weaver
Donald (Don) Wuori
Lorraine Zielinski
Class of 1973
Debee Baldwin
Richard (Rick) Bonato
Laurie Bradley
Daisy Browning
Robert Carol
Janet Catterall
Debbie Chant
Erick Dean
Wilbur Devries
Michael (Mike) Doucette
James England
Pamela Ferguson
Katharine Gray
Nancy Hebert
Rhea Lauzon
Terry Lohnes
Deborah MacMillan
Gary McCollum
Linda Mork
Betty Peters
James Piper
Debbie Reid
Jo-Ann Schneider
Catherine (Cathy) Sorensen
Karen Srala
Lois Workman
Barbara Young
Robert Young
Class of 1974
Dawn Allan
Shelly Balsom
Philip Barry
Susanne Boyle
Diane Fraser Brenneman
John Brinkman
Evelyne Buffi
Melanie Bye
Penny Campbell-Christie
Craig Chaloner
Craig Clark
Gail Cort
Danila Costantini
Pat Deakin
Wendy Dorland
Randy Patti Dyck
Martin (Marty) Everitt
Diane Fraser
Ronald (Ron) Gandza
Marianne Gillespie
Mary Jane Goudy
Susan Hall
Gail Hodgson
Joyce Holderney
Richard Jaeschke
George Kelm
Rita Kotilainen
Betty Mallory
Pat McIlvenny
Robin Montgomery
Joan Paterson
Cheryl Redfearn
Randy Renner
Rose Simpson
Ardyn Tattrie
Arthur (Art) Trojan
Patricia Warkentine
Jack Wilhelm
Class of 1975
Laurie Agnew
Terri Allan
Rossana Apollonio
Thomas Cairns
John Carlsen
William (Billy) Collins
Jayne Crump
Deborah Day
William Dmytruk
Karen Drysdale
Dennis Firby
Mark Forgeron
Erwin Fransen
Gary Haynes
Kathy Inch
Douglas Inkol
Robert (Rob) Jansen
Joanne Jones
Terry Joubert
Edith Ann Kirkwood
Carolyn Konkle
Richard Lancaster
Peter Larsen
Donna Linz
Donna MacKey
Paul Martin
Kathy Morris
Craig Murphy
Georgia Nestor
Dianne Overton
Barbara Pickston
Andrea Piper
Wendy Saunders
Darrell Short
Pamela (Pam) Smart
Sam Smith
David Stiles
Wendy Summers
Richard (Rick) Turner
Dave Wright
Wright Wright
Kathy Young
Class of 1976
Judy Adams
Anne Marie Allan
Richard Bakowski
Larry Bonato
Marybeth Brady
Jacqueline Bunting
Karin Campbell
Annette Le Coq
Kelly Corfe
James (Jim) Cort
Robert Everitt
Debora Friesen
Andre Girouard
Marian Hochevar
Nancy Hodgson
Catherine (Cathy) Hough
Ronald (Ron) Isaak
Sharon Johansen
James (Jim) Keast
Josi Kobe
Lisa Larsen
Caroline Lecoq
Donna Linz
Kevin MacTavish
Robert (Bob) Merrill
Rico Natale
Kimberly Neumann
Michael (Mike) O'Malley
Julie Oliver
Edward Pacek
Michael Paquet
Dave Reeds
Cornelius Rempel
Heather Shinnie
Edward (Ed) Sokolowski
Timothy Stokes
Evelyn Willms
Class of 1977
Joyce Alberta
Alan Arsenault
Kathy Ballett
Johane bLANCHETTE
Edward (Eddie) Bowman
Maureen Boyle
Maureen Boyle
Lilly-Ann Brady
Kelly Campbell-Lostracco
Glen Red Carlsen
Margaret Ciprian
Monica Davidson
Patrick Felice
Lois Friesen
Don Gandza
Brian Gogo
Lucille Hall
Lori Handley
Gordon Helmkay
Ronald (Ron) Hillier
Robert Hills
Mark Jansen
Deborah Johansen
Douglas Kelly
Mary Koebel
Mona Lauzon-Sieber
Gerald Meechan
Shawn Mullen
Thomas (Tom) Perdue
Gayle Pryer
Leona Robson
Richard (Rick) Schaap
Richard (Rick) Zebryk
Class of 1978
Kathy Alberta
Lynn Alderman
Margaret (Maggie) Barber
Kathy Blay
Kelly Campbell
Kirby Campbell
Cindy Clarke
Lori Clark
Barb Cross
Betty Cutler
Janet Dempster
Colin Dodd
Gorge Eckhartd
Susanne (Sue) Edwards
Donald Firby
Debbie Gibson
Larry Grant
James (Jim) Hamilton
Bradley (Brad) Harper
Gord Helmkay
Joseph (Joe) Hockridge
Richard (Rick) Horne
Timothy (Tim) Hough
Wendy Hunter
David Inch
Sandy Isaak
Rodney Jansen
Darlene Jazlowiecki
Jacklyn Johnson
Angela Kalls
Diane Kennedy
Marilyn Kimmitt
Brian Kucharic
Robert (Rob) Lafleur
Mariette Lauzon
Timothy (Tim) Lohnes
Roxanne MacLaurin
Sheila MacPhee
James (Jim) McCaffery
James (Jim) McGowan
Nancy McLean
Patricia Metcalf
Susanne Milbury
Chuck Milne
William Mocha
Darlene Morrison
Tammy Murrell
Angela Newman
Theodore (Ted) Nugent
Matthew O'Hara
Sharon Ohara
Kathy Procyshen
Timothy (Tim) Sampson
William (Bill) Stone
Bryan Tattrie
Theodore (Ted) Tritchew
Joseph Wilhelm
George Willms
Class of 1979
Lesleh Anderson
Theresa Ballantyne
Mark Chrisp
Anne Copeland
Margaret (Maggie) Craig
Michael (Mike) Davidson
Marie Dennison
Kirby Edgar
Paul R. Ellis
Jonhny Farinacci
Shirley Francey
Marla Giffin
Gordon Gottlieb
Phillip Gottlieb
Carolyn Gronman
Peter Hansen
Michael Hrycusko
Gary Klassen
Annie Kobe
Kelly Mcgrath
Larry Moore
Robin Moran
Julie Nagy
Brian Paisley
Diane Ricard
Robert Schneider
David Sheehan
Tracey Stainsby
Arlene Sterk
Andrea Twaddle
Darren Vicki
Michael (Mike) Wall
Cindy Weaver
Judi Witte
Class of 1980
Barbara Adams
Dale Aitken
Michael (Mike) Allan
Alan Arsenault
Chris Baranek
Kimberly (Kim) Bell
Jennifer (Jenny) Birnie
Chris Blay
Linda Brisson
Donald (Don) Cairns
Jacques Cyr
Joseph (Joe) Demars
Terry Dmytruk
Kimberly (Kim) Edgar
Jerry Garcia
Richard (Rick) Green
Colleen Handley
Harold Heyermans
Barbara-Lynn Joss
Linda Kirkwood
Robert Konkle
Wayne Koral
Robert (Rob) Macdonald
James Matthews
Richard May
Thomas (Tom) May
Kelly McGrath
Laura Misciagna
Sue Molnar
Michael (Mike) Neprily
William (Bill) Neudorf
Valerie Page
Sherrie Perron
Jamie Porter
Sara Samson
Susanne Schwenker
Nicole Seguin
John Smale
Bobby Socks
Laurie Theisen
Samantha Thomson
Barbara Vanderhart
Linda Wickens
Stephen Wilcox
Class of 1981
John Allan
Donna Andrews
Nancy Arsenault
Michael (Mike) Balsom
Peter Boychuck
Suzanne Brown
Marc Caron
Laura Cutler
Lori Dalton
Teresa Moore Dean
Sherry Deaves
George Deligiannis
Glen Donaldson
Jamie Glazier
Glenn Gravestock
Corinne Gretzinger
Stewart Hamilton
Patricia Kiernicki
Paula Taylor Maxner
John McGinlay
Debbie Molloy
Judy Moore
Gary Nielsen
Susanne O'Halloran
Diana Rendell
Robert "Rob" Rix
Timothy (Tim) Sawicki
Dawn Schmidt
Marianne Sharp
Virginia Southwell
Glenn St Peter
Janet Townson
Michele Turner
Class of 1982
Amy Ballett
Scott Barnfield
Vera Bedard
Carolyn Kroeker Coyle
Jacquie Dunbar
Brenda Egerter
Luanne Foote
Kelly Ford
Pat Garner
Dave Gaskell
Paul Gibson
Esther Gilligan
Richard (Rick) Gronman
Vicki Gauthier Harutunian
Brenda Jay Kennedy
Cheryl Krause
Joseph (Joe) Laporte
Kathleen Manson
Donna Marrone
Esther Marwick
Murray McAvoy
Gerald Meechan
Remi Moreau
Lucy Napolitano
Lori Penor
Michael (Mike) Porter
Carolynne Rodgers
Steven (Steve) Ross
Alison Roy
Craig Seburn
Sandra Selseotes
Rona Shinnie
Lisa Storin
Janice Sukkau
Dana Switzer
Dave Thorpe
Donald (Donny) Urwin
Edward Vanrossum
Roy Weinberger
Gregory (Greg) Wiley
Lori Willard
William Willard
Robert (Rob) Williamson
Blair Yates
Class of 1983
Jill Anderson
Jack Bear
Todd Bell
Derek Bergstrom
Michael Bouchard
Rhonda Bousfield
Kerry Braun
Debbie Burton
William (Bill) Bye
Teresa Dean
James (Jim) Deaves
Mark Dewar
Sandra Hadlow
Sandy Janzen
Marion Lane
Linda Mahon
Steven (Steve) Mcmullen
Jane Miil
Barry Patterson
Beverly (Bev) Peitsch-Lynds
Amy Piggot
Thomas (Tom) Roberts
Robin Schroeder
Dianne Strickland
Joanne Zucco
Class of 1984
Curtis (Curt) Anderson
Angie Brinkman
David Court
Michael (Mike) Dodd
Thomas Gaskell
Lisa Gaudet-Hettenga
Robert Gdanski
Ann Gibson
Robert (Rob) Grant
Colleen Gravestock
Catherine Hansen
Darren James
Kenneth (Ken) Johnson
Ingo Karklins
Nicholas (Nick) Kowalenko
Robert Kroeker
David Kvesic
Scott Lapointe
Mark Large
Heather Loucks
Robert (Rob) Macphee
Rory Manlow
Julie Marano
Al Marcantonio
Joseph (Joe) Medil
Angela Milloy
Jan Oatridge
Wendy Poirier
Conrad Same
Amy Shinnie
Luc Trottier
Elizabeth (Liz) Van Ophem
Terry Venus
Susan Welch
Monique Wijker-Watson
Tammy Williamson
Connie Wolf
Gloria Zucco
Class of 1985
Donna Bedard
Kathy Blazina
Liana Book
Michael (Mike) Braun
Brenda Cada
Terry Campbell
Mark Dewar
Allen Gacnik
John Gandza
Shawn Gay
Joyce Guy
Dwayne Leach
William (Bill) Lewis
Gregory (Greg) Madigan
Shelley Manette-Goldhawk
Charles Martin
Kandys Mattatall
Larry McDonnell
Benjamin Mcgowan
Stacey Moore
Todd Morris
Sheila Page
Grant Rowley
David Schlott
Mary Sinopoli
Brenda Smith-Ferri
Brenda Smith
Dan Turner
Class of 1986
Ernest Alligood
Lisa Barker
Donna Brooks
Audra Campbell
Lindsey Campbell
Denis Christensen
Joseph (Joe) Cosby
Dan Court
Kirsten Cunningham
Vernon Currie
Mark Degagne
Jill Demoe
Steven (Steve) Drobnich
Roxie Earl
Dave Gregson
John Ham
Darlene Hancock
Kelly Henderson-Martin
Duane Hiebert
Darren Jesik
Paul Lyon
John MacAuley
Catherine (Cathy) Madigan
John Martin
Michael (Mike) Napolitano
Patricia Nelson
Kelli Petrucci
Lisa Piccolo
Eric Roy
Diane Smith
Franc Tomsic
Candice Townson
Susan Utech
Lisa Verner
Class of 1987
Robert Alves
Michael (Mike) Arsenault
Ronnie Brown
Ruben Brown
Martin Degagne
Bobbi Dennison
Sharon Emerson
Brian Falls
Gregory (Greg) Hales
Wayne Jessome
Catherine (Cathy) Lenchyshyn
Terry Mansell
Joanne Marten
Catherine Mcdermott
Alice McGregor
Yvonne Mercer
Kevin Miller
Alison Moore
Stacey Nowlan
Christine Peacock
Heath Townson
Jeffrey (Jeff) Turner
Robert Vaux
Michael (Mike) Walker
Kimberly Waterhouse
Mandy Weston
Jamie Wiley
Rosanna Zucco
Class of 1988
Amanda Barton
David Bratby
Ruth Bufalino
Real Campeau
Michael (Mike) Carr
Stephen Clark
Debra Cuttler
Peter Cuttler
Michael (Mike) Dolan
Martin Duncan
Teri Dunleavy
Susan Gaynor
Rebecca (Becky) Ham
Tricia Hansen
Paul Ho
Paul Ho
Debbie Hubert
Dave Lever
Kelly MacAuley
Georgina Seburn Mccabe
Catherine (Cathy) Mcready
Erin Mcsweeney
Tammy Mitchell
Paul Moran
Chris Nickel
Tanya Nikitczuk
Daniel Paulin
Sandra Rogers
Georgina Seburn
Jennifer Sheldon
Michael Sider
Maggu Singh
Kirsten Tew
Joanne Vogelaar
William (Willy) Welke
Julie Ann Wiley
Vivian Wilson
Michael (Mike) Zaborowski
Markus Zieschang
Class of 1989
Connie Anderson
Lanetta Bleich
Melissa Bosch
Thomas (Tom) Botbyl
Sandy Boudreau
David Brown
Tracy Crewe
Stanley Dim
Grant Edwards
Peter Jugoon
Tricia Kaczmarek
John Killman
Frances Koidl
Lisa Lauren
William Lindsay
Stacey Malone
Teena Malone
Pat Marten
Mary Ellen Martin
Thomas McMahon
Michael (Mike) Oresar
Charlene Pearson
Rebecca Rosloski
Christa Ross
Cinda Salema
Arlene Sider
Mark Sider
Jane Storie
Sue Thiessen
Todd Vanalstine
Christine Watson
Richard Wensink
Tammy West
Heather Whiting
Class of 1990
Shannon Beck
Jennifer Benstead
Jason Boyle
Jennifer Buckby
Christine Burger
Tracy Charles
Vikki Cherney
Cheryl Conway
Chris Deaves
Murray Degagne
Brenda Emerson
Chris Burger Findlay
Matthew Frith
Kelly Gilby
Alison Haynes
Sue Jones
Michelle Kerton
Shane Lavell
Teena Mallon
Shauna Nowlan
Kirk Seburn
Kimberly Secord-Ward
Dave Sneath
Julie Stevens
James (Jim) Storin
Mandy Strother
Andrew Taylor
Timothy (Tim) Tope
Dana Trenholm
Brian Witkowski
Class of 1991
Matthew (Matt) Blundell
Lori Carter
Michael (Mike) Dermatas
Chris Dion
Lorna Downie
Tammy Howse
Peter Jackson
Sandra Knight
April Lane
Tracy Latreille
Margaret Marquis
Nicolas Marrone
Chris McDermott
Christine Albano Mcintosh
James McQueen
Samuel Morrison
Patsy Power
Jennifer Ross
Billie Sas
Billie-Ann Sas
Carrie Shuart
Jeffrey (Jeff) Sneath
Peter Speck
Rosanne Warkentin
Stef Whitehead
Kirk Williams
Jodi Zahara
Class of 1992
Richard (Rick) Adamo
Jason Alexander
Chris Brown
Rich Byrne
Michael (Mike) Conradi
Brian Cranford
John Dassen
Chris Dion
Janet Easby
Karrie Foster
Chantal Gagne
Jeremy Gregory
Kenneth (Ken) Hildreth
Peter Ifantopoulos
Sarah Jaeger
Trevor Jones
Sandy Kovacs
Rodney (Rod) Mawhood
Karl McAdorey
Ryan Montgomery
Ryan Newman
Jamie Phelps
Todd Reid
Brandy Rooker
Andre Sabourin
Kevin Smith
Dani Southon
Jennifer (Jen) Summers
Wanda Trottier
Robert (Rob) Turner
Jason Winkworth
Class of 1993
Melissa Agnew
Chris Allan
Jennifer Baird
Elizabeth (Beth) Beattie
Chris Bull
James Clark
Ethna Gourlay
Agnes Grochot
Lubos Jindra
Carri-Ann Ker
Lori Luckinuk
Michael (Mike) Macdougall
Maryellen Macmicken-Mckenzie
Louis Mcmaster
Tricia Prysiazniuk
Jennifer Stephenson
Jennifer (Jen) Tacoma
Jennifer Thompson
Kim Watson
Heather Whiteley
Shayne Wright
Class of 1994
Ruth Abramovitz
Jamie Betts
Jennifer (Jen) Brewer
Gina Contini
Craig Davidson
John Davis
David Dawson
Sarah Falls
Robert Forster
Carla Game
Sjarifin Ganief
Roland Gaudet
Tracy Gauld
Frank Gorenc
Jeremy Gough
Shannon Legear
Bree Levy
Ian Macdougall
Boyd MacTavish
Dan Metsala
William (Bill) Montreuil
Crystal Morrison
Chuck Mosher
Timothy (Tim) Nielsen
Sandra Peters
Carrie Riches
Ian Ritson
William Roland
Jairo Romero
Erik Schonewille
Justin Scott
Philip Sheldon Sheldon
Shawn Smith
Dan Sullivan
Rebecca Wright Taylor
Matthew Trojan
Barry Walker
Sheri Watson
Class of 1995
Ross Beattie
Lana Birnie-Reid
John Blackmore
Katrisha Cuttler
Robin Doubrough
Kenneth (Ken) Edwards
Serena Fazio
Tammy Ferguson
Angela Gregory
Brent Holder
Marika Kazazi
Natalie Mathews
Riyadh Miller
Alla Mozol
Kenneth (Ken) Murray
Bernadette Riggs
Jason Rooker
Frank Rook
Kelly Rubel
Heather Savage
Geoff Schwenker
Jeremy Smith
Sandra Smith
Sandra Smith
Michael Smyth
Blayne Taylor
Courtney Thompson
Darcy Trenholm
Tanya Turner
Eric Wasylenko
Lynnell White
Sean Young
Brian Yu
Class of 1996
Melissa Agnew
Amanda Arsenault
Wesley Bacon
Crystal Corpse
Dave Croft
Scott Dilts
Marie-anne Fleming
Geoff Gamble
Jennifer-Leigh Graham
Kelly Haynes
Richard (Dick) Hertz
Patrick Hogan
Christine Honey
Elizabeth (Beth) Humphries
Kerri Martin
Amena McNeil
Kevin Meyer
Colin Mills
Rebecca Mur-Skiff
Rebecca Murdoch
Dennis Neville
Alicia Osland
Shannon Palomaki
Michelle Peach
Chris Robert
Karl Roggenkamp
Sandra Savage
Gareth Sayers
Stephen Schwenker
Mary Smith
Chris Soltesz
Shay Standish
Amy Strong
Sharlene Thiessen
Rikki Trenholm
Class of 1997
Krista Atkinson
Rachel Barnsdale
Michael (Mike) Bouvier
Thomas (Tom) Browning
Heather Eskritt
Jennifer Eskritt
Chris Frick
Jenna Game
Cher General
Blake Jensen
Patrick Jones
David Mann
Ian McDougall
Kyla McLelland
Ian McTaggart
Aaron Moroziuk
Bill Newburgh
Vicki Ritson
Lucy Jindra Rodriguez
Jana Sacco-Smit
Christa Sacco
Rishi Sahney
Philip (Phil) Salmon
Jennifer Schalk
Tracy Sinke
William Smith
Robert (Rob) Taylor
Chris Tieche
Douglas (Doug) Williams
Kat Willows
Class of 1998
Donald (Don) Bergsma
Kofi Bonsu
Debbie Braaksma
Gregory (Greg) Cloutier
Sean Delaney
Keith Dennison
Cheryl Fairey
Sherry Fancy
Lucas Farinacci
Kristina Gottgetreu
Raymond (Ray) Hemphill
Natalie Hipwell
Marco Hoogland
Kendra Howe
Leah Hrebeniuk
Karen Kellett
Dennis Kirkpatrick
Daniel Lane
Jaime Leslie
Sasha Lovegrove
Margaret McGinlay
Sean McNamara
Shavonne Meyer
Kimberly Mol
Wendy Olah Moote
Danielle Morton
Devyn Newman
Stephanie Newman
Dan Olah
Alison Pieretti
Elly Radowsky
Kiirsa Rees
David Smith
Nicole Voce
Katherine Witcher
Class of 1999
David Mac Auley
Salina Begin
Steven (Steve) Casselman
Christie Cassidy
Benjamin (Ben) Cerrato
Jennifer Charbonneau
Lisa Dixon
Ernesto Ferro
Julie Garriock
Ronald Gobin
Dave Goodfellow
Steven (Steve) Goodyear
Brian Heggs
Terri-Lynn Herceg
Daniel Hurt
Lilah Ibrahim
Sean Jackson
William (Will) Johnson
Marcy Keast
Michael Mclean
Stephanie (Steph) Newman
Cortney Rainbird
Chris Rizzo
Danielle Sacco
Crystal Simons
Victoria (Vicky) Smith
Paul Spacey
Robert Teather
Lea Valcourt
Elizabeth Vaughn
Tasha Verkerk
Michael (Mike) Warden
Curtis Wiley
Ian Wormald
Class of 2000
Candice Abbs
Kevin Bartel
Larry Beattie
Janet Davidson
Suzanne Deslauriers
Richard Duggan
Glen Ewanyna
Wendy Fox
Tiffany Fyfe
Muchtar Ganief
Melissa Hancock
Chirs Hight
Dean Hipwell
Brian Hobbins
Kimberly (Kim) Hodgson
Brian Larman
Spencer Latam
Jason Legros
Crystal Levesque
Lance Novak
Pauline Prevost
Robbie Rebertz
Shaphan Reed
Evan Shore
Arron Stone
Robyn Trewhella
Trevor Troyan
Natasha Windsor
Bradley (Brad) Woytovich
Class of 2001
Donna Berridge
Ryan Calcott
Steven (Steve) Clark
Byron Coombes
Anthony David
Matthew Elliott
Michelle Favor
Garrett Fitzgerald
Craig Gettler
Hrebeniuk John
Amanda Lambert
Kristin Lane
Chris Langer
Joel Leadbeater
Meghan Lenchyshyn
Donna Marie
Harold (Harry) Mattatall
Michael McLean
George Metler
Chris Mork
Tj Ozzy
Sarah Paton
Leann Poyser
Scott Prince
Ryan Schock
Brianne Whitty
Daniel Wiens
Briar Williams
Class of 2002
Kevin Bartel
Tasha Cardus
Andrew Cranford
Katy Devine
Mathew Dyck
Ryan Foster
Gillian Fyfe
Craig Gettler
Daniel Harries
Jennifer (Jen) Haywood
Suzanne Heykoop
Robert "Rob" Holt
Andrea Layfield
Robert (Rob) MacLaurin
John Miller
Ashley Morrison
Fatima Moussa
Lindsay Neilson
Ashlee Ogg
Martin Page
Scotty Prince
Marsha Sarno
Paul Smith
Evan Steve
Michael (Mike) Taylor
Class of 2003
Krista Boyko-Rogers
Andrew Cameron
Chad Charlton
Christy Church
Mallory Corby
Chad Fenwick
Sarah Herweck
Adam Janzen
Dave Larman
Meghan Lenchyshyn
Jonathon (Jon) Mattatall
Khamber McPherson
Christina Meguerian
Evan Mook
Kathleen Morales
Wael Mukhtar
Jennifer Mussell
Kristine Paton
Carrie Propper
Samantha Rawson
Lisa Rymer
Chris Scaduto
William Schonewille
Laura Sexton
Kevin Tregunno
Gerald Wheaton
Class of 2004
Aaron Backus
Elisha Cyr
Erica Cyr
Erin De Forest
Cory Durant
Nina High
Jennifer (Jen) Jackson
Linds Marie
Jazmine Matu
Brittany Pierce
Caitlyn Robinson
Brett Simpson
Tyler Smith
Class of 2005
Jorge Altamirano
Cassidy Corby
Kicha Corriveau
Rebecca (Becky) Duff
Chris Etherington
Sarah Fadlalla
Charles (Charlie) Fitzgibbon
Damon Gadsby
Emily Isaak
Courtney Krizay
Christine Milne
Crystal Moore
Rebecca Quider
Timothy (Tim) White
Class of 2006
Jessica Andersen
Kyle Daniels
Joce Duguay
Mistyann Grover
Cassandra Hockings
Chelsy Kozub
Jeffrey (Jeff) Milne
Devonna Roberts
Raylyn Sawatsky
Kevin Stipples
Kirsty Wilson
Class of 2007
Campbell Beattie
Michael (Mike) Chudobiak
Keisha Corriveau
Matthew Cyr
Felipe Isaza
Stefan Kupranec
Justin Lautenbach
Samantha Neprily
Christine Parkes
Tiffany Pretty
Heather Terry
Casey Turner
Raegan Turner
Class of 2008
Andrew (Andy) Acton
Chrissie Buckley
Vickie Burt
Keil Elliott
M Lat
Daultan Leveille
Alex Phillips
Chris Rabak
Class of 2009
Kimberly Alfaro
Mr Cosoletto
Rebecca Dirksen
Jonathan Foschini
Logan Gurr
Deborah Hong
Adam Jendoubi
Chris Kay
Atta Khalifa
Abdi Matan
Brock Parkin
Ciara Robinson
Benjamin Scholtens
Cole Slack
Karly Stillwater
Melanie Stone
Hans Wentrot
Class of 2010
Lana Corriere
Daniel Diggins
Jessica Gough
Joshua (Josh) Harder
Benjamin (Ben) Limary
Melissa Mahony
Marcus Michaud
Benjamin (Ben) Minor
Carson Nicol
Ian Throp
Anita Torres
Class of 2011
Derek Bains
James Didonato
Blake Finora
John Garnace
Kassie Handley
Brandon Hart
Amanda Hartwell
Samantha Hicks
Brandon Hughes
Tyler Johnson
Michelle Mackenzie
Tayeb Mohamed
Malcolm Mulholland
Toral Patel
Niko Poursanidis
Wylder Reeds
Kevin Reynolds
Danya Rihawi
Aisha Shire
Callyn Spiece
Ashley Stuart
Luke Whitty
Macky Wilson
Richard Wiseman
Class of 2012
Jill Borden
Nathan Cronkwright
Michael Farinacci
Abigail Green
Kevin Gretzinger
David Jensen
Issiah Moses
Kaleigh Peacock
Kyla Race
Jordan Swayze
Travis Weasner