TOP
BOTTOM
Old Friends
Connecting Classmates & Other Friends
Siren High School
Siren, WI
Choose a decade
`30s
`40s
`50s
`60s
`70s
`80s
`90s
`00s
`10s
`20s
Choose a year
1970
1971
1972
1973
1974
1975
1976
1977
1978
1979
Search by name
Name Search
Results:
Class of 1923
Kathy Bruss
Class of 1944
Wallace Nelson
Class of 1945
Elliot Frank
Class of 1947
Glenn Nordin
Class of 1949
Faith Spencer
Class of 1950
Frank Plummer
Class of 1953
Joan Anderson
Joan Daniels
Edna Kern
Class of 1954
Joanne Johnson
Billie Lapre
Class of 1955
Gary Beck
Class of 1956
Naomi Collins
Dale Otis
Class of 1957
Barbara Creaghe
Patricia Ellis
Ethel Larson
Marlene Morse
Class of 1958
Ethel Larson
Thomas Scheidt
Rosemary Searles
Jerald "Jerry" Tjader
Class of 1959
Christine Anderson
Gerald Hinks
Sandra Searles
Jerome "Jerry" Tewalt
Class of 1960
Thomas (Tom) England
Class of 1961
Frances Lapre
Clifton Morse
Judi Trott
Class of 1962
Elaine Cook
Roger Hunter
Bette Tewalt
Class of 1963
Beverly Hunter
Mari Keppen
Gerald Larson
Jeffrey (Jeff) Lieder
Joann Lind
Glenwood Olson
David Quint
Class of 1964
Bruce Fairbanks
Class of 1965
Lindi Anderson
Harold Beedy
Donna Cairns
Patsy Hillman
Flora Hunter
Dean Keppen
Linda Koch
Robert Skold
Class of 1966
Starr Ackerson
Pat Adamietz
Susan Berg
Leroy Christner
Raymonde E Clonkey
Lyle Olmstead
Koral Parker
Starr Weir
Scott Woods
Class of 1967
Melodie Ackerson
Kathy Adamietz
Darel Beedy
Arlyss Moore
Jean D Ramsdell
Charles "Chuck" Stager
Terry Woods
Class of 1968
Sherryl Clay
Steven England
Donna Finch
Kathy Mansfield
Carolyn Marlow
Steven Matson
Elton Morse
Jerald Tjader
Class of 1969
Douglas "Doug" Johnson
Bonnie Krauss
Mark Nelson
Cynthia Peterson
Penny Radke
Sali Seydel
Linda Vold
Class of 1970
Beverly Doriott
Wayne Engstrom
Mary Grushus
Victoria Hunter
Lanny Koch
Bonnie Krauss
Angie Merrill
Donna Moore
Class of 1971
Jill Anderson
Gregg Bents
Bruce Fosmo
Jeanne Irons
Connie Johnson
Gail Nelson
Sheryl Wenthe
Willa Woods
Class of 1972
Susan "Susie" Goodman
Larry Harms
Laurie Marion
Ruth Resell
Steven Wenthe
Class of 1973
Patricia Anderson
Richard Anderson
Linda Carlstrom
Pamela (Pam) Carlstrom
Lynn Daniels
Marie Halverson
Cynthia "Cyndi" Hokanson
Cynthia (cyndi) Hokanson
Clifford Matson
Darla Mork
Marsha Olson
Patsy Roy
Julie Schauer
Marilyn Tagg
Dennis Tjader
Roberta Wenthe
Class of 1974
Philip (Phil) Hedlund
Dallas Jotblad
David Lunceford
Darla Mork
Diane Mork
David Turner
James (Jim) Wynn
Class of 1975
Steven (Steve) Adamietz
Dennis Higgins
Bonnie Kern
Marsheila Meyers
Dale Nater
Class of 1976
Bonnie Anderson
Muriel Anderson
Sandy Andrewson
Jerry Doriott
Cheryl Ellingsworth
Judith González
Judith Gonzã¡lez
Vicki Goodman
Patrick Hedlund
Denell Hunt
Linda Matson
Mary Matthys
Chris Nelson
Larye Olson
Wendy Olson
Julie Radke
Dave Ritchey
Carey Schauer
Ronald (Ron) Skold
Kimberly (Kim) Wenthe
Class of 1977
Joni Anderson
Aleta Bittner
Randy Fairbanks
Carlos Goncalves
Kathy Good
Gloria Heller
Valerie Kuhnly
Janene Lang
Steven (Steve) Laqua
Debra Lechleitner
Robert Oiyotte
Nida Roy
Class of 1978
Harold (Harry) Anderson
Arthur Beckmark
William Cafaro
Daniel Flodin
Ward Higgins
Arnold Hokanson
Marilyn Imme
Lori Jenneman
Kimberly Lindquist
William (Bill) Marion
Heberto Martinez
Laura Olson
Denise Robison
Stacey Warn
Class of 1979
Dan Adler
Julie Albrecht
Darwin Anderson
Tammy Beckmark
Brenda Bentley
David Cross
Julie Cycenas
Dean Geary
Lori Glancy
Marilyn Grefsrud
Robin Haaf
Pamela Horwath
Michael Howdeshell
Lori Jewell
Scott Jewell
Todd Johnson
Doreen Jones
James "Jim" Lind
Kenneth Mc Millan
Kennetha Mc Millan
Jamie Olson
Scot Olson
Kelly Stewart
Nila Stockman
Donald (Don) Swenson
Tammy Zuech
Class of 1980
Lezlie Ackland
Janet Andresen
Susan Butkus
Joanne Christenson
Jonna Daronco
Donald Deering
Colleen Erickson
Gary Hokanson
Alan Horwath
Shawn Johnson
Lynann Kraemer
Scott Lamphere
Eugene (Gene) Larock
Kathleen Nelson
Kenneth "Ken" Nyren
Alejandro Perez
Donna Richter
Carolyn Tagg
David Vicary
Cynthia Wegner
Class of 1981
Dean Daniels
Kathey Decker
Colleen Erickson
Rachelle Gamblin
Connie Johnson
Donna Lacombe
Dawn Lindberg
Linda Seidel Nyren
Gary Olson
Laura Oustigoff
Bill Reynolds Reynolds
Kristen Richison
Lane Stewart
Donna Thomas
Brenda Williams
Kimberly (Kim) Wirthj
Kimberly (Kim) Wirth
Class of 1982
Glory Ackland
Brian Chryst
Kimberly Decorah
Scott Erickson
Venus Glancy
Loreen Glover
Lisa Hinspater
Christine Hoiland
Dan Hunter
Cameron Kuhnly
Debbie Reynolds
Class of 1983
David Anderson
Karen Anderson
Ann Brewster
Darell Brglind
Melodee Brown
Rachel Daronco
Richard (Rick) Haner
Elaine Johnson
Ann Kogler
Karen Laqua
DeLayne Lawson
Amy Mangelsen
Peggy Moore
Chris Schauer
Tonja Taylor
Tammy Thomas
Gerald Wilkie
Class of 1984
Jeffrey (Jeff) Alden
Rosetta Belisle
Colleen Byrne
Wendy Chryst
Randy Deering
Sean Good
Kevin Green
Peter (Pete) Heath
Craig Hokanson
Dawn Jewell
Cheryl Keesee
Mark Larson
Carol Medina
Vernon Morrison
Rose Mulroy
Scott Nyland
Lisa Reynolds
Kelly Rivard
Simon Roberts
Blake Sears
Ernest Swanson
Mary Swanson
Wade Wambolt
Dean Zeug
Class of 1985
Christian Evachenko
Ellen Glover
Kelly Green
Kenneth Hacker
Nancy Hunter
Sara Labore
Troy Lanning
Johnna Lind
Timothy (Tim) Locke
Linda Lutz-crest
Gordon Marth
Vanessa Morrison
Brenda Morse
Robert "Rob" Phernetton
Anthony Potempa
Trent Prisk
Catherine (Cathy) Rose-Freeman
Yvette Ryan
Renae Wiberg
Class of 1986
Doris Birch
Scott Coy
Michael Hoiland
Beverly (Bev) Kuhnly
Guy Larock
Teresa Liebgott
Jackie Lind
Todd Lutz
Quentin Moose
Martin Scanlon
Sheila Schmuck
Sandra Shutt
Lori Touchet
Class of 1987
Ronald Ambrozaitis
Shaunita Belisle
Chris Ellis
Terri Rightman Francis
Angie Hagert
Larry Johnson
Richard Kieffer
Karen Kolander
Angela Larock
April Mangelsen
Janeen Mosay
Cheryl Radke
Christine Redetzke
Terri Rightman
Kristin Spores
Gary Stoner
Jessica Tinsley
Cheryl TRUE
Lewis Wilkie
Class of 1988
Katie Anderson
Steven (Steve) Blair
Jennifer Brudniki
Stephanie England
Dawn Haugen
Crystal Jarrell
Nicholas (Nick) Johnsom
Andrew Klein
Franz Kolar
Jill Kopecky
Anthony (Tony) Lapre
Jamie Lind
Wendy Richison Marek
Matthew "Matt" Marth
Paul Maslow
Chad McKnight
Corinna Moose
Renee Mosay
Jacey Richison
Daniel "Dan" Strabel
James Tinman
Class of 1989
Roger Anderson
Mark Arntson
Missy Richison Beedle
Janelle Brenizer
Pat Decorah
Jenni Dykstra
Gayle Jewell
Christina Johnson
Faith Johnson
Kris Johnson
Lori Kelley
Melissa Kuhnly
Larry Mangelsen
Nicole Marth
George Mason
Todd Mossey
Peter Mulroy
Tonia Rightman
Sharon Sargent
Original Schulz
Apple Seed
Maria Simonson
Valerie Sprague
Kimberly (Kim) Voss
Kristopher Wilson
Class of 1990
Jonathan Adamietz
Brent Belisle
Slade Bodzislaw
Lacy Brannon
Janelle Brenizer
Jane Doe
Kris Hanson
Shannon Hills
Jonathon (Jon) Knoepke
Kari Kowalski
Kelly Kowalski
Christian Labeau
Paula Larson
Debra Lawson
Jennifer Lee
Tammy Lindberg
Shannon Palme
Douglas Perry
Melanie Quaderer
Denise Sargent
Rikke Trinderup
Christina (Tina) Wilson
Class of 1991
Christine Arntson
Kevin Aubert
White Bread
Scott Bunting
Timothy Bytnar
Rebecka Edgren
Laura Formanek
Jeremy Hayes
Jason Hinze
Deanna Johnson
Kenneth (Ken) Johnson
Carmen Brenizer Luedtke
Wade Lund
Gustavo Magalhaes
Troy Olson
Jone Palomaki
Vince Rightman
Lea Scanlon
Crystal Stoner
Stacy Strasser
Class of 1992
Lisa Allen
Leslie Billy
Tonya Blume
Michele Denotter
Nicholas (Nick) Dykstra
Brian Geske
Charles Hill
Jeremy Howland
Margarita Licea
Darcie Lund
Nicole Lund
Erin Omann
Polly sommerfeld Polly chartrand
Carol Porter
Valerie Spores
Scott Tighe
Matthew Trent
Class of 1993
Ryan Benson
Richard (Rick) Clemenson
Jenelle Ellis
Heather Grenier
Shane Iorns
Scott Nelson
Richard Opgenorth
John Pickel
Kristin Pokluda
Michelle Revak
Tracy Songetay
Steven Stener
Daniel Stoll
Class of 1994
Axel Anderson
April Arbuckle
Rachael Brewster
Karen Bucher
Bradley Carlson
Brent Dugger
Heidi Dykstra
Victoria (Vicky) Hill
Bruce Johnson
Vincent Lapre
Ronald (Ron) Molamphy
Tonya Morris
Lynn Murphy
Trent Olson
Diane Revak-Smith
Diane Revak
Kristy Strabel
Ryan Tjader
Storm Trooper
Class of 1995
Mikal Anton
Darlene Brenizer
Andrea Denotter
Sarah Hauser
Kristy Hill
Denell Johnson
James Klink
Matthew Kuehn
Jacob Mangelsen
Kolt Marlow
Kelly Marsh
Donald Morris
Jennifer (Jenny) Olson
Jeffrey Tendrup
Sarah Tjarks
Amanda Voss
Heather Ward
Class of 1996
Deedra Anderson
Rebecca (Becky) Durand
Joshua (Josh) Engstrand
Melissa French
Michelle Gill
Heidi Hakseth
Amanda Hewitt
Bianca Humphries
Joshua (Josh) Imme
Amy Johnson
Tania Lunceford
Brandie Markie
Jessica Mroz
Heather Richison
Peggy Stager
Stephanie Whiteside
Class of 1997
Corinne Anderson
Aleida Connel
Melissa Erickson
Lance Hahr
Mark Helene
Jacqueline Helland
Shaun Isaacs
Janessa Lowe
Jonathan Lyga
Travis Morse
Christina Pribula
Mugsy Reynolds
Vanessa Root
Rachel Schmidt
Georgette Sears
Jesse Smith
Michael (Mike) Swanson
Andrew Williams
Class of 1998
Lori Anderson
Elizabeth (Beth) Campbell
Chris Engstrom
Jared Hayes
Katrina Heier
Angela Helland
Jennifer Jensen
Joanne Klink
Corrine Kraus
Richard (Rick) Kurkowski
Shannon Kurkowski
Christofer Lamphere
Erica Larson
Shelley Porter
Bud Selig
Corey Swanson
Mark Tietz
Bethany Tjader
Class of 1999
Jamie Clark
Jodi Ellis
Noah Emery
Jered Erickson
Mikal Gill
Michael "Mike" Haaf
Jennifer Jensen
Alison Lamphere
Tonya Morris
Deanna Nelson
Shaurette Reynolds
Amy Swanson
Erica Taylor
Cory Whitebird
Mandi Wondra
Class of 2000
Robert Anderson
Joseph (Joe) Bougie
Justin Erickson
Bobbie Fossum
Jacelyn Foulkes
Bobbi Jo Harshman
Shane Koch
Elizabeth Krohnfeldt
Bobbi Liebgott
Michael (Mike) McDonald
Alicia Reynolds
Anthony Reynolds
Jennifer Sears
Julie Sexton
Jacob (Jake) Swanson
Nathan Talbert
Kristi Velasco
Class of 2001
Joseph (Joe) Anderson
Elizabeth Barnes
James (Jim) Beales
Justin Erickson
Angela Koch
Heather Lunceford
Angie Marie
Jason Miller
Leeann Nasman
Patricia Needham
Mandy Nelson
Jessica Pokorney
Brent Reynolds
Rebecca Rivard
Chad Songetay
Austin Tripp
Class of 2002
Ashley Cook
Lizabeth Gay
Samantha Greinke
Shauna Heller
Travis Heller
Nicole Holcomb
Dan Howe
Theresa Hunter
Tracee Lasarge
Monica Martinson
Tressa McQuiston
Nicole Mercer
William (Willy) Miley
Michelle Miller
Nicole Moegi
Andrew Peloquin
Robert "Bob" Peterson
Amber Richison
Xylana Riemer
Tracee Rose
Erin Schoepke
Teena Songetay
Amber Steinberg
Roger Velasco
April Wickman
Class of 2003
Michelle Dusick
Candis Erickson
Max Haaf
Kelly Icard
Jennifer (Jenny) Isaacs
Sarah Lieder
Nathaniel (Nate) Lund
Mika McBroom
Sheelah Moose
Nathan Nyren
Matthew Peterson
Jessica Shipley
Simon Smith
April Wilsey
Class of 2004
Kimberly Benjamin
Peter Fife
Erin Foulkes
Melanie Imme
Ashley Kellogg
Justin Leslie
Sarah Marsh
Jonny O'Brien
Molly Ogara
Courtney Ousitgoff
Katherine (Kate) Peloquin
Robert (Rob) Phernetton
David Shipley
Jesse Stener
Brian Taylor
Samantha Thomas
Class of 2005
Morgan Carter
Ryan Crowley
Nicole Decoteau
Joseph Hoffman
Samantha Hopp
Allison Horwath
Sarah Imme
Desarae Otto
Jessica Peterson
Raymond Roy
Ryan Schmidt
Sam Smithson
Robin Weyenberg
Class of 2006
Jessica Chell
Marissa Corey
Yekaterina Denisova
Ashley Gilbertson
Alycia Hunter
Amanda Rogers
Class of 2007
David Hubbell
Brittany Jaskolka
Lance Johnson
Ashley Kellogg
Derek Spafford
Class of 2008
Jace Carter
Amanda Jo
Jessica Sanders
Class of 2009
Brittany Deering
Damian Hubbell
Emily Muus
Class of 2010
Breanna Barr
Alix Bertch
Preston Decorah
Ashley Eggleston
Jason Friel
Christopher Hanson
Natasha Kosloski
Erin Rachel
Traci Williamson
Samantha Will
Class of 2011
Nathaniel Larson
Brittany Moose
Samantha Rosado
Cody Spafford
Class of 2012
Kaylene Johnson
Tori Moose