TOP
BOTTOM
Old Friends
Connecting Classmates & Other Friends
D.P. Todd Sr. Secondary High School
Prince George, BC
Choose a decade
`30s
`40s
`50s
`60s
`70s
`80s
`90s
`00s
`10s
`20s
Choose a year
1970
1971
1972
1973
1974
1975
1976
1977
1978
1979
Search by name
Name Search
Results:
Class of 1962
William Watt
Class of 1963
Sheila Froese
Class of 1968
Della Wilfred Bourque
Class of 1969
Karen Mills
Kimberly (Kim) Pedde
Class of 1970
Maria Oklen
Class of 1971
Ursula Wilps
Class of 1972
Pamela Clark
Class of 1974
Ronald (Ron) Hockey
Jayne Mueller
Donna Same
Class of 1975
Gord Russman
Class of 1976
Jan Harcus
Class of 1977
Alex Wharrie
Class of 1978
Brenda Callaghan
Jean Couture
George Hamilton
Dan Shannon
Class of 1979
Susan Becker
Catherine (Cathy) Mcewan
William (Bill) Rice
Marvin (Marv) Righi
Michael Simpson
Cindy Woodworth
Class of 1980
Glenn Allen
Gary Allenn
Wayne Anderson
Sally Attree
Charlene Bray
Rhonda Cassidy
Marion Crawford
Randy Daggitt
Kimberly (Kim) Duthie
Timothy (Tim) Ferris
Kenneth (Ken) Henry
Jeffrey (Jeff) Isenor
Ross Johnstone
Kathy Keep
J Scott Kipping
Patti McFarlane
Marjorie Miller
Lorraine Nygaard
Patrick Rafferty
Judy Rubingh
Hamel Sadhu
Paul Steel
Anna Strand
Robert (Bob) Switzer
Sheryl Timmer
Peter Wilson
Class of 1981
Ralph Barone
Timothy (Tim) Blondin
Debbie Bryant
Teresa Cavanaugh
Michael (Mike) Delapaz
Cheryl Dempsey
Leeann Empey
Benjamin (Ben) Fandrick
Alison Flewin
Reg Foot
J'onn Giese
Lesley Anne Gordon
Steven Goulet
Linda Groves
Linda Groves
Kenneth (Ken) Henry
Line Imbeault
Grant Knippel
Daryl Leiski
Kerry Macdonald
David Martinson
Philip (Phil) McFadyen
Douglas (Doug) McGillivray
Ralph Mcralph
Sandy Merrell
Lori Meyer
Pamela (Pam) Moonie
Shauna Olsen
Leanne Pasiuk
Heather Poustie
Wanda Powell
Reagan Quinn
Heather Robinson
Tammi Louise Rosenbaum
Matthew (Matt) Simpson
Lisa Smith
Linda Stagg
Cheryl Whitfield
Sandi Wittmeier
Class of 1982
Gale Allen
Barry Arp
Cory Atkinson
Finn Barlaug
Ronald (Ron) Biron
Annette Blondin
Marni Burden
Heather Burkart
Cheryl Byers
Kimberly (Kim) Bylica
Carlene Clark
Heather Copeland
Vince Erdbecker
Sheila Flynn
Tami Gaiesky
Joyce Hyslop
Tracy Jacobson
Randy Kazemir
Donna Kloc
James Knight
Hae-soo Lee
Tracy Leonard
Bradley (Brad) MacAulay
Daniela Marchlewitz
Bradley (Brad) Martyniuk
Kevin Maurice
Bradley (Brad) McEwen
Barry McKinnon
Dave Meaden
Miles Moonie
Donna Nikkel
Andrea Patton
Shirley Penner
David Perrin
Victor Quickenden
Reagan Quinn
Brian Ratzlaff
Dana Rennie
Heather Revel
Roup Sall
Matthew Simmonds
Donna Smalley
Timothy (Tim) Sutherland
Troy Timbury
Irma Trudel
John Wildeman
Class of 1983
Ross Arcangel
Darla Arp
Lillian Astorino
Gordon Biner
Lennea Bouchard
Dineen Brown
Carlo Calfa
Andrea Clarke
Heather Dewar
Skander Hayer
Karen Ter Heide
Janice Helsoe
Laurie Hille
Glenn Howe
Barry Johnson
Danny Johnson
Erlene Kuryszko
John L'hirondelle
Melody Leah
Dan Martin
Roger Murphy
David Pflanz
Ronald (Ron) Phipps
Janet Pighin
Darrell Roze
Mitchell Shafer
Angela Theessen Simard
Esther Simmonds
Jamie Simon
Cindy Smith
Leslie Smith
Dayle Storey
Joanne Van Der Vliet
James Wingfield
Class of 1984
Armanda Amaro
Manon Beaulieu
Teresa Berger
Michael (Mike) Bush
Michele Careless
Donald (Don) Carlgren
Heather Chafe
Janet Chow
Gayle Crank
Carol Dennison
William (Bill) Dietterle
Adrienne Fortsch
Tracey Fuoco
Michael Gilberstad
Steven (Steve) Glassel
Joel Glen
Alana Greffard
Kenneth (Ken) Hastey
Todd Hatley
Wade Ter Heide
Janet Henderson
Maureen Jarvis
Andrew Johnson
Paul Kozjak
Karen Laliberte
Shawn Lundquist
Wendy MacFarlane
James (Jim) Macneil
Pamela Makelke
Nereida Martinez
Sandra Matthews
Tammy Merrick
Charlene Moonie
Nasib "Nasib Singh" Nas
Nasib "Nasib" Nas
Nasib Singh Nas
Nasib Singh "Nasib Singh" Nas
Nasuv "Nasib Singh" Nas
Charlene Neumeyer
Jeffrey (Jeff) Nykoluk
Theresa O'Driscoll
Michelle Osadchuk
Janice Paetkau
Gurinder Parhar
Kalwinder Parmar
Dan Phillips
Wetzel Pickering
Lee Poncia
Michelle Popoff
Bradley (Brad) Rafferty
Janet Ralph
Rodney (Rod) Ramsay
Mandy Rukavina
Jordan Samek
Michael Scott
Gregory (Greg) Sim
Nasib Singh
William (Bill) Smith
Robyn Stinson
Jeff S Strickland
Shanna Swaine
Kam Toor
Curtis Werbecky
Lorelei Williamson
Monica Zbrodoff
Class of 1985
Lillian Astorino
Marcel Babineau
Stacy Barber
Allison Bell
Stacey Bernath
Dolores Buljevic
Randy Burgess
Maureen Byfield
Leanne Chapman
Kelli Clark
Robert (Rob) Collins
Carlos Cordero
Carla Cosco
James Dean
Jeffrey Devine
Carol Doerksen
Lily Donaldson
Shelley Donison
Warren Edwards
Leanne Forbes
Shawn Forsen
Dion Galandy
Manjit Gill
Troy Hagerman
Lise Hall
Jason Hildebrandt
David Hines
Afton Hula
Michael (Mike) Hunt
Trevor Jeribeck
Andrew (Andy) Johnson
Robert (Bob) Johnson
Robert Jussila
Amandeep Khaira
Sung Bok Lee
Jeffrey (Jeff) Litke
Robert (Rob) Lulic
Carol Lyons
Elizabeth Macisaac
Leanne Markin
Mark McFadyen
Wendy McFarlane
Faye Mills
Michael (Mike) Moran
Sherri Pickering
Shelley Pisiak
Diane Prevost
Owen Prince
Lester (Les) Rayner
Dee Riedel
Kelly Sample
Kimberly (Kim) Sample
Monica Sellinger
Anthony (Tony) Sjodin
Debbie Stafford
Nadine Stephenson
Jennifer Strawbridge
Rodney (Rod) Taverner
Trevor Torgerson
Andrew (Andy) Townsley
Pamela (Pam) Turner
Ronald (Ron) Walberg
Tania Whitcomb
Nicole Williamson
Michael (Mike) Wingfield
Class of 1986
Johnny Appleseed
Michael Atkinson
Donald (Don) Beaulieu
Tamie Beitz
Joseph (Joe) Blow
Deborah Branco
Neil Brown
Tia Carroll
Jack Chase
Sylvia Cho
Keke Chrisgian
John Clark
Matthew Collin
Shannon Copeland
Monique Cyr Cyr
Robert Dennison
Sarb Dhillon
Jodi Fanshaw
Clayton Fischer
William Fleming
Jerry Glassel
Michael Glazier
Kelly Goodfellow
Warren Gordon
Niky Goulas
Sean Greco
Richard Halley
Sean Hopkins
Charmaine Hurrie
Shayne Keays
Marilyn Laarz
Corey Latimer
Darren Lee
Tammy MacDonald
Theresa MacDonald
Julia Mains
Jeanette Martens
Wendy Massey
Carrie Mcallister
Thomas (Tom) Mesic
Wade Noble
Susan Overand
Gurj Parmar
Anita Pedersen
Anita Pedersen
Derrick Penner
Carla Pennington
Maria Perri
Wayne Phipps
Tracey Primeau
David Pusch
Joanne Scofield
Nelson Scoullar
Jodie Sikorski
Anthony (Tony) Sjodin
Anita Stuart
Lisa Van Horlick
Traci Vanbuskirk
William (Bill) Williams
Class of 1987
Susan Agostino
John Allen
Darjinder Bains
Kimberly (Kim) Bassett
Ronna Beaton-Martin
Andre Becher
Colleen Bell
Kimberly (Kim) Bellwood
K Blank
Roger Boer
Darrell Broad
Dan Burton
William Cassidy
Julie Baker Cote
David Crawford
Brenda Derksen
Amarjit Dhillon
Darren Dorey
Trent Dykes
Rhonda Fulcher
Jerry Glassel
Michael (Mike) Gough
Adrienne Goulas
Jay Hall
Wayne Larson
Colleen Madigan
Nellie Marques
Nancy Mauro
Shelly Mcguire
Jennifer Meares
Craig Middlestead
Patrick Muirhead
Theresa Murison
Jodi Nelson
Michael (Mike) O'Neill
Eileen Panozzo
Sebastian Penner
Leslie Pointer
Martin (Marty) Prazma
Lynnette Riehl
Linda Roberts
Kelly Routley
Mark Sample
Paul Schiele
Jennifer Shomody
Cristine Sills
Robert St Dennis
Chris Thompson
Theresa D P Todd
Jeffrey (Jeff) Turner
Sandra Wall
Ronald (Ron) Willis
Tammy Wilson
Erin Wingfield
Deanna Winton
Class of 1988
Richard Atkinson
Surinder Bains
Darryl Baker
Major Brar
Julie Brown
Germano Brunello
Angela Burton
Amber Carroll
Darci Chalmers
Kara Collison
Angie Cousins
Paula Cribbett Cribbett
Scott Daoust
Peter Day
Christian Desroches
Janice Evans
Kenneth (Ken) Flanagan
Rea Fraser
Murray Gordon
Tracy Gough
Susan Graywal
Elan Grose
Elanne Grose
Jeanette Hammond-Grant
Jeanette Hammond
Richard (Rick) Harks
Lani Heslip
Lani Heslip
Page Hunter
Tammy Johnson
Nola Kilbride
Angela Kreller
Lisa Lehouillier
Brent Lein
Larry Macisaac
Colleen Madigan
Tammie Mauler
Jennifer McDaniel
Sandra Meister
Heather Millar
Shelly Nelson
Tanya Nipp
Peter Orr
Brady Page
Thomas Pearson
Julie Read
Jody Rhodes
Marlo Roden
Patti Rogers
Barb Rosin
Richard Roy
Vincent Same
Joseph (Joe) Smith
Penny Stavast
Roma Toor
Steven (Steve) Vukovic
Darren Watson
Connie Zettl
Jeanette Zwicker
Class of 1989
Dawn Anderson
Narinder Bains
Rachel Baptiste
Anthony (Tony) Beetlestone
Lori Berger
Cheryl Brade
Dustin Broad
Jacqueline Brown
Ivan Buljevic
James Calagri
Marlene Cannon
Sherrie Cheropita
Dean Clarke
Tracy Clifford
Tracey Cruz
George Cummings
Lindsey Darling
Amanda Davis
Lori Dinsmore
Shannon Dixon
Jacquelyn Procyshyn Durant
Bret Farmer
Jason Frank
Corey Froese
Mira Gavric
Garry Gill
Drew Glanville
Leanne Gordon
Derrick Goyer
Jamie Hearn
Ivan Hille
Wolfgang Holland
Michael (Mike) Holton
Kathy Jenkins
Brent Kehl
Debbie Kozjak
Brenda Lea
James Mills
Katrena Munro
Barbara Murphy
Rod Neville
Douglas (Doug) Parker
Robert (Rob) Parsons
Conny Priefer
Tori Primeau
Tania Quigley
Tania Rajacich
Corinne Reimer
Angela Robinson
Dennis Rukavina
Kam Sandhu
Kristal Schreiber
Alexandria Seymour
John Smith
Craig Spicer
Douglas (Doug) Stanley
Liane Stewart
Ryan Thompson
Tara Varchol
Vince Vellacott
D'arcy Viksush
Keri Whitlock
Andrea Wilkinson
Tracy Wohlgemuth
William Young
Class of 1990
Shannon Barber
Darryl Barry
Kerri Bassett
Anthony (Tony) Beetlestone
Mary Bergerman
Jason Betke
Benjamin (Ben) Boyd
Wendy Brophy
Steven Bruce
Michelle Brundige
Kenneth (Ken) Bryant
Scott Carefoot
Stephanie Chow
Brian Creuzot
Shauna Davidson-Beliveau
Claudine Domenis
Tara Flanagan
Pamela (Pam) Fraser
Quin Gannon
Christina (Tina) Gavric
Nicole Geiger
T Glover
Robert (Bob) Hargrove
Joy Haskell
Brian Hoy
Shannon Janzen
Darelle Kevis
James (Jim) Kiddoo
Sherryne Klassen
Mario Leblanc
Connie Martens
Michael (Mike) Martin
Ryan Mason
Riku Mattila
Alison McNeill
Justin Merid
Rhonda Middleton
Tanya Minhas
Colleen Moore
Kenneth (Ken) Newell
Jodi O'Neill
Sandy Oklen
Carmen Pickering
Joanne Pick
Lynea Robbestad
Tanya Rogers
Wendy Schellenberg
Jason Settle
Sandy Silva
Barbara Smith
Marla Spike
Andre St Arnault
Ann Strawbridge
Toni Strouf
Michael (Mike) Unrau
Tara Varchol
Dan Varley
Lendel Whitcomb
Tyler Wilkin
Dan Wolczuk
Robert Wyness
Justin Zimmer
Class of 1991
Jeffrey Adams
Lisa Bachand
Terra Barnett
Timothy (Tim) Bird
Carrie Burn
Keitha Cowan
Paul Cramer
Paula Cribbett
Christopher Curtis
Nikki Davis
Tamara Dickens
Simon Dix
Denise Fiddler
Starla Flynn
Andrew Fors
Karl Green
Nadine Janzen
Frederick (Fred) Jarry
Nicholas (Nick) Johal
Nancy Kovacevic
Kuljit Lally
Sandra Mauro
Shannon Mcintyre
Derek Mcnulty
Julien McNulty
Colleen Moore
Kristine Moore
Steven (Steve) Morin
Glynis Nicolas
Jamie Novak
Pete Panozzo
Doris Polano
Natasha Riley
Rachelle Ross
Christina Rukavina
Ashley Sang
Meghan Scoullar
Brenda Smith
David Stengert
Shane Tidsbury
Marko Udovicic
Alex Weller
Darren Wiens
Karin Zado
Clinton Zucht
Class of 1992
Michael Allen
Barinder Bains
Lorrie Wiskin Bartlett
Darwin Blower
Ryan Brown
Laura Bryce
Reena Buttar
Robert (Rob) Chalmers
Monica Chow
Christa Clark
Wendee Copeland
Robert (Bob) Deepak
Robert (Rob) Fisher
Niki Fredin
Amethyst Gibbs
Jeunese Goetzinger
Corina Grue
Teresa Harders
Douglas (Doug) Helgeson
Lisa Hochachka
Corina James
Joanna Jenkins
Gaylene Jorgensen
Nicole Leblanc
Candy-lyn Lemieux
Cam Leverman
Carla MacLeod
Gina Martin
Bradley (Brad) Martyniuk
Sherri McDaniel
Santina Meneghetti
Genevieve Merkel
Michael Nakonechny
Mitch Olineck
Andrew (Andy) Paavola
Sonia Parmar
Claire Paterson
Paul Paterson
Katarina Pejic
Sean Phillips
Deanna Pilon
Baljit Sidhu
Jodee Sinopole
James (Jim) Smith
Melanie Spike
Furious Styles
Karen Unruh
Pat Vasko
Christine Werk
Krista Wilson
Jennifer Wolczuk
Mark Zanolini
Class of 1993
Sandy Aggarwal
Arvind Bains
Dena Baumann
Marc Bernat
Kristi Broadhurst
Stanley (Stan) Brown
Dennis Bryan
Carla Buljevic
Lori Bustin
Jason Chamberlist
Amber Davis
Dina de Nys
Shawn DeMerchant
Aaron Dinyer
Catherine Drysdale
Ross Fichtner
Laura Firth
Shawn Flanagan
Bradley (Brad) Fortner
Simerjit Gill
Chris Graham
Dale Hazard
Brandon Hestdalen
Mitch Hunter
Reynan Johnson
Joshua (Josh) Juozaitis
Melanie Labonte
William (Bill) Lindsay
Rebecca Maack
J Mackay
Kristen McGaughey
Philip (Phil) Mckrakin
Wendy Keldson Nahrgang
Sarah Nash
Ruby Parmar
Tammy Pennell
Charlotte Pilon
Jatinder Rai
Pablo Ruiz
Shaino Sampson
Leah Seymour
Jas Sidhu
Michael Tong
Tanya Trujillo
Lana Turner
Wade Unger
Derek Wood
Class of 1994
Aaron Amos
Angela Archibald
Melodie Armstrong
Jennifer Bednas
Cindy Bucan
Laura Cameron
Kevin Chalmers
Pamela (Pam) Day
Reuben Dev
Jason Douglas
Mary Eliason
Sarah Ellison
Erin Elmgreen
Sarah Evans
Michael (Mike) Finch
Amber George
Bal Gill
Chad Gill
Chris Gobbi
Matthew (Matt) Greenberg
Ashish Gupta
Lisa Hall
Melanie Hansen
Melanie Hillis
Brandon Hodge
Mark Hotlon
Testage Inc
Amrik Jaswal
Maria Kenward
Daria Klack
Nadine Leamon
Ryan Lessard
Rebecca Maack
Sam Malla
Seema Manhas
Graeme Martindale
Megan Miller
Kimberley Muzychka
Tracy Nelson
James Omit
Scott Paterson
Shelley Penhale
Cindy Phillips
Matthew (Matt) Reid
Robert Robbestad
Connie Roch
Anthony (Tony) Rodrigues
Michael (Mike) Rohim
Darrell Sanford
Laura Sapach
Jeanette Schlamp
Kimberly (Kim) Stafford
Darren Storm
Aimee Strizich
Dawn Taylor
Kiran Toor
Raj Toor
Rajdip Toor
Peter Tsoutsouras
Seneca Woods
Jaime Young
Laura Zapotichny
Class of 1995
Jennifer Berg
Sylvie Buryn
Shannon Chingee
Kerri Cormier
David Edmund
Katherine "Kathy" Ellison
Leslie Foster
Miranda Gilbert
Friederike Hendel
Melvin (Mel) Holton
Kelly Josephson
Jennifer (Jenny) Kaesmodel
Raj Kaushal
Rajnesh Kaushal
Michael (Mike) Krause
Kiran Lally
Shane Lessard
Royce Lysak
Christine Martindale
Adam Mcbeath
Chrissy McDaniel
Katherine Morgan
Theresa Reese Ollmann
Gerry Paterson
Ian Perkins
Alan Peterson
Sonny Powar
Jason Rapley
Diana Rezendes
Jennifer Robinson
Perry Scott
Daniel Simpson
Nalini Singh
Amy Smith
Jeffrey (Jeff) Tarlier
Ryan Todd
Kevin Turner
Jennifer Smith Or White
Shannon Wikjord
Tonya Wuttunee
Class of 1996
Robert "Rob" Anthony
Darren Beedle
Ryan Bertoli
Ryan Boyce
Nicholas (Nick) Buljevic
Darcy Canaday
Shannon Canaday
Suzanne Cavanaugh
Ryan Chiappe
Michael (Mike) Cole
Robert (Rob) Connelly
Libelinda David
Cayle Davidson
Nadine Dawson
Benjamin (Ben) Day
Sue Due
Gareth Dyer
Andrew Elder
William (Billy) Gill
Mark Grant
Ravinder Graywal
Nadine Hale
Stacy Harris
Dave Heinbuch
Paul Hogan
Kristen Josephson
Rita Korotana
Lee La Rocque
Shayne Larrett
Rebekka Lehn
Chris Mikulasik
Amanda Musika
Michelle Nagy
Casey Norberg
Colleen Parrett
Christine Reid
Lara Rezendez
Michael Ricard
Bridget Robinson
E Rodriguez
Michelle Rowe
Jeremy Ryan
Kelsey Santos
Dawn-Ann Schneider
Wayne Sharkey
Katie Springale
Robert "Rob" Stewart
Michael (Mike) Storm
Grad Student
Rodney Sumption
Michael (Mike) Switzer
Michael (Mike) Tubbs
Kevin Turner
Angie Vance
Ryan Yorston
Class of 1997
Erica Almgren
Brendon Axelson
Michael (Mike) Berg
Danielle Bonthoux
Sue Cavanaugh
Catherine Charlton
Wesley (Wes) Chingee
Sarah Coffey
Robin Crank
Herman Dhillon
Tarnveer Dhillon
Michelle Dupuis
Benjamin (Ben) English
James Fredricksnon
Regan Garbutt
Gidget Garnot
Tracy Gee
John Gillis
Janet Graham
Jolene Gruggers
Michael (Mike) Hawk
Samantha Herlehy
Amber Hieb
William Hooker
Robert (Bob) Johnson
Davin Jones
Ajay Kapila
Cindy Kaushal
William (Will) Knudsen
Matthew Labarbera
Joy Lafontaine
Jamie McCaig
Laura McDonald
Benjamin (Ben) Miller
Lacey Mitchell
Kevin Monkman
Jarrod O'Dell
Tonia Ostranski
Darrell Parker
Robert (Rob) Pepin
Vernon (Vern) Pozdnikoff
Veronica Pozdnikoff
Marleen Randhawa
Kimberly (Kim) Rapley
Joseph (Joe) Ruddager
Jasmin Sandhu
Joseph (Joe) Smith
Brianna Stuerzl
Kirsten Thomson
Jesse Tocker
Gin Wright
Class of 1998
Gurpreet Bagri
David "Dave" Bajic
Melani Bartoshewski
Onkar Buttar
Tara Carkner
Ashley Charles
Leah David
Carrie Davis
Dean Dennison
Robert (Rob) Freindorf
John Gillis
Luke Harris
Samantha Hermanson
William Hooker
Laura Hunter
Koji Ishizawa
Jason Labarbera
Chris Lakusta
Mark Lapointe
Jerod Lehn
Morgan Leverman
Andie Masse
Jana Mccubbin
Beverly McLean
Tarah Miguel-Martin
Allen Minhas
Edwin Ng
Munmeet Parmar
Ryan Peebles
Stanley Pepler
Anthony Peterson
Troy Prince
Jennifer Prive
Niska Redmond
Jadie Reichenbach
Donna Sabatino
Maria Sabatino
Roberto Sciara
Karla Seaward
Navtej Sidhu
Michael (Mike) Smith
Derek Springall
Alita Stephen
James Sweaney
Yuki Tanaka
Charmain Theriault
Theresa Toll
Stacey Trudgeon
Ryan Webb
Todd Wikjord
Brent Williams
Skye Woods
Mandy Zackowski
Class of 1999
Jesse Arnup
Jessica Bains
Carly Ballantyne
Bhavan Bhullar
Indy Brar
Amy Campbell
Jennifer Chiappe
Jaime Finch
Sandy Gibbons
Roopjit Gill
Mitchell Hamilton
Nicole Huot
Heather James
Jerry Johansen
Erica Josephson
Monica Kapila
Kerry Kelly
David Laferriere
Karen Law
Angie Lee
Sarah Lewis
Danielle Mauro
Jennifer McNally
Anita Milkovic
Rebecca Monsen
Kristin Murohy
Andrew Nelson
Sharon Olsen Olsen
Sarah Park
Angela Parsley
Jeffrey (Jeff) Patterson
Jenn Price
Sophia Raby
James Raglin
Tyler Reese
Loni Rempel
Megan Rusnell
Michael (Mike) Sall
Michelle Santos
Sarah Wolitski
Class of 2000
Jaime Arnup
Mandeep Bains
Ranjeet Bains
Jared Bangay
Karam Bassi
Breanna Bishop
Shane Bone
Shannon Booth
Steven (Steve) Brooks
Gurp Buttar
Kiran Deepak
Keely Dempsey
Pavan "Pinky" Dhariwal
Jane Estrada
Tessa Fraser
Ian Gardner
Andrea Ginter
Am Graywal
Travis Haiste
Anita Hall
Lisa Hamilton
Alykhan Ismail
Kathleen Lyons Jack
Ravi Jaswal
Darren Johnson
Rhiannon Kelley
Anthony Kovacevic
Carman Kwan
Richard Lacaria
Kristina Marques
Dustin Martin
Alistair McInnis
James McIntosh
Sue Miller
Nadine Paquet
Gurpreet Parmar
Meaghan Pfliger
Eric Reed
Paul Schulz
Orianna Service
Leyna Smith
Jennifer Sterling
Reena Toor
Reena Toor
Patrick "Pat" Troy
Natonis Walkenhorst
Stuart White
Christina Wolthers
Class of 2001
Marie Amoto
William Cameron
Kevin Chow
Trevor Close
Keely Dempsey
Chelsea France
Michelle Gillert
Jasgeet Gill
Jasjit Gill
Jasmine Gill
Samara Gowrie
Adam Hall
Candace Herbert
Jessica Holland
Tomas Horalek
Smith Jackie
Sheena Kaur
Jyoti Kaushal
Jules Laliberte
Jamie Langford
Diana Leslie
Frank Lin
Hillary Macinnis
Naomi Marques
Robyn Maurice-Klein
Jesse Maurice
Nicki Mcaleer
Bradley (Brad) Mccrea
Nilam Panaich
Angela Parsley
Nicki Parsley
Kerry Patterson
Allen Preston
Laura Rallison
Sean Rallison
Jas Randhawa
Joseph (Joe) Rositano
Kathleen Rossel
Court Rustemeyer
Melissa Santos
Nicole Sarasin
Elizabeth Seidl
Amanda Thompson
Eric Tubbs
Shoshanna Van Dijk
Shayla Vassallo
Wesley (Wes) Williams
Roxanne Wourms
Class of 2002
Courtney Almgren
Dario Bajik
Jason Bell
Lyssa Blackman
Jeffrey (Jeff) Cabuang
Joshua (Josh) Callahan
Jennifer (Jen) Christie
Jessie Clarke
Jesse Conn
Jeffrey (Jeff) Coole
Mellisa Corder
M Davidson
Melanie Davidson
Mark Dunmore
Jessica Eggleton
Trudy Elkins
Carly Friedrich
Pamela Groves
Ashley Huard
Tyler Hunter
Leah Jensen
Beau Johnson
Rajni Kaushal
Michael Kennedy
Gregory (Greg) Leighton
Bradley (Brad) MacInnis
Mai Ma
Gregory (Greg) Maund
Tannis Mcccubbin
Sarah Mccrea
Shannon Mcknight
Jennifer McRae
Sarah Moffat
Courtney Morton
Laura Mueller
David Parolin
Brandi Penner
Stu Thomson
Trista Wasnik
Pui Tai Wong
Class of 2003
Ian Armistead
Sangeeta Bains
Jonathon Baker
Katrina Breuer
Megan Cote
Ashley Craft
Nicole Crank
Gregory Davis
Dean Festerling
Gurjit Gill
Tiffany Goncalves
Cary Hamilton
Jennifer (Jenny) Harlow
Adam Labarbera
Robert (Rob) Marcotte
Monte Martens
Bradley (Brad) McLeod
Jean-Paul Mercier
Dave Mocilac
Nathan Pedde
Melody Primus
Adrian Robinson
Jennifer Schlueter
Steven (Steve) Sidhu
Katrina Sinopoli
Michael Sokolowski
Sarah Vaughan
Class of 2004
Erik Austad
Kevin France
Clayton Fuller
Erin Godde
Joshua (Josh) Kelly
Kristy Loftus
Marie McNaughton
Sarah Meise
Carley Melanson
Robin Merlo
Grant Moulder
Michael Neiser
Toni Nelson
Heather Neufeld
Bryce Neumann
Stephanie Prince
Katie Rowat
Kailee Sambad
Veronica Schlueter
Alana Sharun
Christine Stanley
Nicole Welygan
Class of 2005
Aj Brazil
Caleb Breeden
David Cameron
Andrew Daley
Brayden Erickson
Scott Feierabend
Clayton Fuller
Dylan Gradon
Rishik Gupta
Kathrynne Haus
Alex Hudson
Gail Janjua
Yuji Kaneko
Trevor Kersey
Laura McInnes
Alycia Mitchell
Daniel Osborne
Alex Rioux
John Rodarmel
Travis Spooner
Nicole Veloso
Tanner Ward
Dustin Woods
Class of 2006
Nikko Adams
Shane Adams
Al Burt
Claudia Cahoose
Maria Calfa
Darren Charlie
Candice Crosby
Elsa Dawn
Tanner Debby
Samantha Dube
Nicole Gillette
Jonathan Hunter
Mitch Hutchison
Sara Ludu
Matthew (Matt) Matchatis
Kimberly Merrick-Scott
Veronica Pederson
Kathleen Stevenson
Levi Switzer
Michael Tremblay
Tanner Ward
Class of 2007
Eric Bourdeau
Heather Cameron
Kyle Dostal
Madison Dussault
Kathryn Egli
Afton Frost
Alexis Frost
Larissa Johnson
Julian Li
Benjamin (Ben) Maier
Kyleen Norum
Amanda Poeppel
Katie Ritchot
Kenneth (Ken) Wu
Class of 2008
All All
Dana Bichon
Kimberly Carlton
Katie Cooper
Kimberly (Kim) Crooks
Robert (Rob) Currie-Wood
Crystal Endrogada
Dorothy Graham
Michael Hanson
Travis Mcintyre
Devinne Miller
Kathleen Mitchell
Valentina Moscato
Ryan Murphy
Colby Tedford
Jonathon (Jon) Waller
Kayla Wickes
Class of 2009
Adam Clarke
Amanda Durrant
Brandon Durrant
Katie Elder
Constance Gomes
Cole Johnson
Jaskarn Kaul
Katherine (Kate) Kelly
Steven Kimberley
Rachel Morgan
Jillian Newman
Gagan Parhar
Jagbir Parmar
Lucas Roach
Ariel Waller
Neil Westaway
Class of 2010
Vanessa Barnes
Christopher Barnett
Jesse Campbell
David Clausen
Jyoti Deol
Emily Der
Ryan Gallo
Ashley Gendron
Courtney Muriel Hamilton
Matthew Hume
Lisa Ireland
Trevor Johansen
Miranda Johnson
Eric Lo
Tyson Martel
Ashley Mcmillan
Marcy Mills
Kyler Norum
Kandace Price
Kegan Tedford
Shelly Vanfleet
Class of 2011
Jordan Arnett
Jasmine Bhatti
Sarah Boyd
Michaela Chirstiansen
Car George
Jason Hladchuk
Zachariah Keehn
Saige Liimatainen
Erika Lynn
Katie Mcnamara
Nicholle Miller
Bryson Siemens
Anthony Sylte
Bjorn Van Noort
Sarah Vohar
Tasia West
Class of 2012
Caitlin Abraham
Bubblez Alexander
John Balcaen
Jayde Duranleau
Kcaileen Elliott
Fei Ge
Kelly Johnny-Turbide
Katherine Konig
Thomas Lowrie
James Ravening
Taylore Thomas